Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»AUDYCJE»RADIO AUDYCJE

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

RADIO AUDYCJE

Rok 2019 był bardzo dobry dla świętokrzyskich przedsiębiorców. W naszym regionie zostało wykonanych wiele ważnych inwestycji, których deklarowana wartość wynosi ponad pół miliarda złotych.

Początek 2020 roku to doskonała okazja do podsumowań. O ubiegłym roku w swojej gminie mówił w audycji „Prawdę Mówiąc” Katarzyny Bernat na antenie Radia eM Kielce Paweł Wójcik, burmistrz Chmielnika. Samorządowiec poruszył również temat zbliżających się obchodów Dnia Judaizmu.

Początek 2020 roku to czas podsumowań, a zarazem planów na najbliższe miesiące. Na ten rok zaplanowano siedem niedziel handlowych, co według „Solidarności” pozytywnie wpłynie na społeczeństwo i gospodarkę.

W najbliższy poniedziałek, 6 stycznia, będziemy obchodzić Uroczystość Objawienia Pańskiego, czyli Trzech Króli. Święto to ma również wymiar misyjny, ponieważ tego dnia obchodzony jest Światowy Dzień Misyjny Dzieci.

Przed Świętami Bożego Narodzenia Caritas Diecezji Kieleckiej tradycyjnie pomaga potrzebującym. W tym roku trafiły do nich paczki żywnościowe, dzieci otrzymają pomoc dzięki sprzedaży świec a ubodzy i bezdomni spotkają się na Wigilii w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach.

Prezes MPK Elżbieta Śreniawska apeluje do władz miasta o rozmowy w sprawie planów dotyczących wozokilometrów na przyszły rok. - Nie wiemy, w jakim kierunku pójdą zmiany, bo jeszcze nie otrzymaliśmy na ten temat żadnych informacji, a zawsze dostawaliśmy je najpóźniej we wrześniu - mówi Śreniawska.

Strona 1 z 10