Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Basen

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Otwierają basen przy ul. Szczecińskiej

środa, 20 czerwca 2018 12:57

Od soboty, 23 czerwca kielczanie mogą korzystać z basenu przy ulicy Szczecińskiej. W tym roku obiekty przeszły lekką renowację.

Basen "Tęcza" w ruinie. Na remont poczekamy

poniedziałek, 18 czerwca 2018 23:02

W tym roku mija 10 lat od zamknięcia popularnego basenu "Tęcza". Obiekt popada w ruinę, podobnie jak pozostałe budynki sportowe w pobliżu kieleckiego zalewu. Wygląda na to, że w najbliższym czasie stan rzeczy się nie zmieni.

Nowa rura na "Perle"

poniedziałek, 07 maja 2018 10:50

Zakończył się trwający ponad 1,5 miesiąca remont rury zjazdowej na Basenie "Perła" w podkieleckich Nowinach. Wysłużoną, 23-letnią rurę zjazdową na zastąpiła jedna z najnowocześniejszych zjeżdżalni w kraju. Pierwsze osoby zjechały nią w minioną niedzielę.

Atrakcje na basenie

wtorek, 13 lutego 2018 09:00

Podobnie jak w poprzednich latach dzieci i młodzież, podczas ferii zimowych, mogą korzystać z atrakcji przygotowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kielcach. Uczniowie, którzy nie ukończyli osiemnastego roku życia, za okazaniem legitymacji szkolnej w określonych godzinach, mogą wejść za darmo na pięć basenów. Dodatkowo MOSiR przygotował darmową naukę pływania, ale na nią obowiązują zapisy.

Od 4 marca będzie można skorzystać z darmowych wejść na miejskie pływalnie. Rusza kolejna edycja programu "Płyń po zdrowie" oganizowanego przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kielcach. 

Szczecińska na upały

sobota, 25 czerwca 2016 18:38

Od soboty (25.06) kielczanie mogą korzystać z basenu przy ulicy Szczecińskiej. Fala upałów, która napłynęła nad region spowodowała, że pomimo wielu atrakcji, jakie przy okazji Święta Kielc zorganizowano w centrum miasta, nie zabrakło również amatorów pływania.

Strona 1 z 2

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna