Na antenie: Noc Przebojów
Radio eM Kielce
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Turniej

Na antenie: Noc Przebojów
Radio eM Kielce
online button
online button

Niespełna miesiąc pozostał do rozpoczęcia młodzieżowych mistrzostw świata w piłce ręcznej kobiet do lat 18 w Kielcach. Miasto weszło w decydującą fazę przygotowań do rozpoczęcia turnieju, w którym wystartują najlepsze dwadzieścia cztery reprezentacje globu.

Rusza Liga Wolnych Stref

wtorek, 26 czerwca 2018 11:13

Liga Wolnych Stref zagra po raz jedenasty. W środę o godz. 11.00 na stadionie przy ul. Prostej w Kielcach rozpocznie się pierwszy wakacyjny turniej, w którym w czterech kategoriach wiekowych, weźmie udział aż dwadzieścia pięć zespołów.  W tym roku zmianie uległ format rozgrywek.

Powalczą o puchar ks. bpa Andrzeja Kalety

środa, 11 kwietnia 2018 07:54

I Turniej Szachowy o puchar ks. biskupa Andrzeja Kalety odbędzie się 21 kwietnia w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Górnie. W rozgrywkach mogą wziąć udział ministranci z diecezji kieleckiej.

Walczą o puchar burmistrza

środa, 14 marca 2018 13:25

W hali sportowej Szkoły Podstawowej w Sukowie w Sukowie rozgrywa się dziś X Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych. Uczestniczki rywalizują o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Daleszyce.

Znowu pomagali pamiętając o Izie

niedziela, 05 lutego 2017 20:22

Już po raz ósmy kilkadziesiąt drużyn rywalizowało w Turnieju Charytatywnym w piłkę nożną „Jesteśmy, by zmieniać życie - pamięci Izy Domagały".

Stowarzyszenie „Świętokrzyscy Sędziowie Piłkarscy Pomagają” po raz kolejny wesprze byłego piłkarza, którego po zakończeniu kariery nie oszczędził los.  Arbitrzy ze Świętokrzyskiego 7 stycznia w Bilczy zorganizują turniej, z którego cały dochód zostanie przeznaczony na rehabilitację Pawła Kozaka - byłego kapitana Korony Kielce i Wisły Kraków. Uznany za najlepszego  zawodnika  30-lecia kieleckiego klubu Kozak  w poprzednim roku  doznał udaru mózgu, a teraz potrzebuje wsparcia w kontynuowaniu leczenia. 

Strona 1 z 3

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna