Na antenie: eM na Dzień Dobry!
Mateusz Żelazny
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Turniej

Na antenie: eM na Dzień Dobry!
Mateusz Żelazny
online button
online button

Powalczą o puchar ks. bpa Andrzeja Kalety

środa, 11 kwietnia 2018 07:54

I Turniej Szachowy o puchar ks. biskupa Andrzeja Kalety odbędzie się 21 kwietnia w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Górnie. W rozgrywkach mogą wziąć udział ministranci z diecezji kieleckiej.

Walczą o puchar burmistrza

środa, 14 marca 2018 13:25

W hali sportowej Szkoły Podstawowej w Sukowie w Sukowie rozgrywa się dziś X Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych. Uczestniczki rywalizują o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Daleszyce.

Znowu pomagali pamiętając o Izie

niedziela, 05 lutego 2017 20:22

Już po raz ósmy kilkadziesiąt drużyn rywalizowało w Turnieju Charytatywnym w piłkę nożną „Jesteśmy, by zmieniać życie - pamięci Izy Domagały".

Stowarzyszenie „Świętokrzyscy Sędziowie Piłkarscy Pomagają” po raz kolejny wesprze byłego piłkarza, którego po zakończeniu kariery nie oszczędził los.  Arbitrzy ze Świętokrzyskiego 7 stycznia w Bilczy zorganizują turniej, z którego cały dochód zostanie przeznaczony na rehabilitację Pawła Kozaka - byłego kapitana Korony Kielce i Wisły Kraków. Uznany za najlepszego  zawodnika  30-lecia kieleckiego klubu Kozak  w poprzednim roku  doznał udaru mózgu, a teraz potrzebuje wsparcia w kontynuowaniu leczenia. 

Wystartował Turniej Sylwestrowy

wtorek, 27 grudnia 2016 14:22

Ruszył 39. Sylwestrowy Turniej Piłki Nożnej im. Jerzego Wójcika. Zmagania toczone są tradycyjnie na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Ściegiennego 8 w Kielcach.

Turniej tańca z okazji dnia św. Mikołaja

niedziela, 11 grudnia 2016 02:27

Postaci świętego Mikołaja i tancerza z pozoru nie mają ze sobą nic wspólnego. Pomiędzy nimi punkty styczne postał się znaleźć Świętokrzyski Klub Tańca Jump. Dlatego jedni z lepszych pedagogów w regionie ponownie zorganizowali przedświąteczny konkurs. 

Strona 1 z 3

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

Jeden procent

banner edukacja ekonomiczna