Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Wyświetlenie artykułów z etykietą: PTTK Kielce

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

Hulajnoga konkurs 700x200

Hulajnoga konkurs 300x250

W sobotę III Zimowy Maraton Świętokrzyski

wtorek, 15 stycznia 2019 14:54

Pięciuset uczestników z całej Polski weźmie udział w III Zimowym Maratonie Świętokrzyskim, który odbędzie się w najbliższą sobotę w naszym regionie. Rozpocznie on cykl imprez turystyki kwalifikowanej w Górach Świętokrzyskich. 

Rajd "Legionowym szlakiem przez Kielce"

sobota, 17 listopada 2018 12:11

"Legionowym szlakiem przez Kielce - okiem geologa". Pod taką nazwą w najbliższą sobotę odbędzie się w Kielcach rajd patriotyczny.

Powędrują na Święty Krzyż

środa, 07 września 2016 13:53

Zapisy na XVII Świętokrzyski Rajd Pielgrzymkowy ruszą już w poniedziałek, 12 września. To wyjątkowa okazja zarówno do wspólnej modlitwy jak i podziwiania piękna świętokrzyskich krajobrazów. Uczestnicy wyruszą w drogę na Święty Krzyż tradycyjnie w ostatnią sobotę września.

Spacer miejscami pamięci narodowej

niedziela, 17 lipca 2016 15:13

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze w Kielcach zachęca do udziału w jednodniowej bezpłatnej wycieczce krajoznawczej, która odbędzie się w najbliższą niedzielę.

W tym roku przypada 60 rocznica powołania  Koła Przewodników Świętokrzyskich PTTK (pierwotnie: Koła Przewodników Turystycznych). Specjalne obchody zaplanowano w Kielcach w dwóch etapach.

 

Rusza sezon turystyczny

środa, 16 marca 2016 12:18

24 kwietnia uroczyście zainaugurowany zostanie sezon turystyczny w województwie świętokrzyskim, wtedy zostanie otwarty czarny szlak im. Jerzego Kapuścińskiego z Piórkowa do Nowej Słupi. Rozpoczęły się już zapisy na udział w wydarzeniu.

Strona 1 z 2