Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: minister

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Minister Przedsiębiorczości i Technologii Jadwiga Emilewicz spotkała się dziś w Kielcach z przedsiębiorcami działającymi w sektorze małych i średnich firm. Rząd proponuje dla nich szereg rozwiązań składających się na Konstytucję dla Biznesu.

Gmina Bieliny pozyskała niespełna 140 tys. złotych na zakup wyposażenia dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. 28 marca w siedzibie Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego odbyło się uroczyste podpisanie umów z udziałem Wojewody Świętokrzyskiego Agaty Wojtyszek oraz przedstawicieli Ministerstwa Sprawiedliwości.

Wstrzymano konsultacje społeczne

czwartek, 22 czerwca 2017 13:33

Przerwano konsultacje społeczne  dotyczące projektu nowelizacji ustawy o działalności leczniczej.

Minister Mariusz Błaszczak w CPR

poniedziałek, 26 września 2016 16:49

Minister z wizytą w Kielcach. Podpisał ważny dokument

poniedziałek, 26 września 2016 16:46

Osoby odbierające połączenia z numerem alarmowym 112 będą mogły szybciej przekazywać zgłoszenia do Policji oraz Państwowej Straży Pożarnej. Minister spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Błaszczak w Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Kielcach podpisał dokument w tej sprawie.

Morawiecki spotkał się z samorządowcami

środa, 03 sierpnia 2016 19:06

Minister rozwoju i wicepremier Mateusz Morawiecki rozmawiał z przedstawicielami świętokrzyskich samorządów o Planie na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju. Zakłada on rozwój infrastruktury drogowej, wsparcie dla innowacji i polskiego biznesu oraz zwiększenie działalności na rynkach zagranicznych. Przedstawiciele władz Polski lokalnej wskazywali obszary, które w ich odczuciu wymagają uwagi.

Strona 1 z 2