Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Talant Dujszebajew

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Za szczypiornistami PGE VIVE pierwsza część sezonu 2018/19. Kielczanie po 10. kolejkach zmagań w fazie grupowej Ligi Mistrzów wciąż grają o wysokie miejsce, które oznacza teoretycznie łatwiejszą drogę do Final Four. – To nie był łatwy okres. Nie płakaliśmy z tego powodu, że trafiliśmy do grupy śmierci. Nie szukaliśmy wymówek z powodu kontuzji. Mieliśmy wiele problemów, ale pokazaliśmy charakter. Teraz możemy walczyć tylko o drugie miejsce, ale najważniejsze, że wszystko jest w naszych rękach – mówi trener kieleckiej drużyny, Tałant Dujszebajew.

Szczypiorniści PGE VIVE w sobotę w wyjazdowym meczu 7. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów na wyjeździe zmierzą się z Mieszkowem Brześć. - Myślę, że w tym spotkaniu ich największym atutem będzie głośny doping. Oni w domu grają naprawdę bardzo dobrze - mówi trener kieleckiej drużyny, Tałant Dujszebajew.

Szczypiorniści PGE VIVE jeszcze dobrze nie ochłonęli po niedzielnej, zwycięskiej batalii z Vardarem Skopje, a już rozpoczęli przygotowania do kolejnego ważnego starcia. Mistrzowie Polski w środę w ramach 8. kolejki PGNiG Superligi na wyjeździe zmierzą się z Orlenem Wisłą Płock.

Prestiżowa nominacja dla Dujszebajewa

czwartek, 19 listopada 2015 16:42

Tałant Dujszebajew, trener Vive Tauronu Kielce znalazł się w piątce nominowanych do tytułu najlepszego trenera roku w plebiscycie organizowanym przez portal handball-planet.com. Wcześniej  do grona najlepszych zawodników na poszczególnych pozycjach zostało wybranych trzech zawodników kieleckiego klubu: Karol Bielecki, Ivan Cupić i Julen Aginagalde.

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna