Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: papierosy

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Ponad 22 mln sztuk papierosów bez polskich znaków skarbowych, wartych w Polsce ponad 15 mln złotych zabezpieczyło Centralne Biuro Śledcze Policji.  W Prokuraturze Okręgowej w Kielcach 11 osobom przedstawiono zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej, z czego jednej zarzut kierowania tą grupą. Podejrzani to obywatele Polski i Ukrainy.

Policjanci przechwycili papierosy bez akcyzy

poniedziałek, 12 lutego 2018 07:58

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach wspólnie z funkcjonariuszami z sandomierskiej komendy ujawnili ponad 2500 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy u 53-latka z rejonu Podkarpacia. Kwota na którą mężczyzna naraził Skarb Państwa na straty szacuje się na blisko 60 000 złotych.

Policjanci zabezpieczyli kontrabandę

piątek, 08 stycznia 2016 13:57

Policjanci zatrzymali w Sandomierzu 41-letnia mieszkankę Ostrowca Świętokrzyskiego. - W pomieszczeniu gospodarczym oraz pojazdach należących do kobiety zabezpieczono łącznie 1326 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy. Teraz może jej grozić nawet do 3 lat pozbawienia wolności – poinformował rzecznik świętokrzyskich funkcjonariuszy.

Z pomocą dla palących

czwartek, 19 listopada 2015 13:03

W czwartek (19.11) obchodzony jest Światowy Dzień Rzucania Palenia.  Z tej okazji w Świętokrzyskim Centrum Onkologii w Kielcach osoby, które chcą zrezygnować z palenia tytoniu mogą skorzystać z bezpłatnych badań i porad. W ŚCO uruchomiony został również Punkt Pomocy Palącym, dostępni tu codziennie terapeuci udzielać będą zainteresowanym wskazówek.

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna