Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: zatrzymanie

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


W ręce mundurowych z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Kielcach trafił wczoraj 26- letni mieszkaniec miasta. Mężczyzna był poszukiwany, bo nie powrócił do zakładu karnego. W chwili zatrzymania miał przy sobie narkotyki, a ponadto kierował pojazdem pod wpływem środków odurzających. Kielczanin z kolejnymi zarzutami powrócił do celi.

Próba kradzieży w Kielcach

piątek, 13 kwietnia 2018 10:52

26-letnia mieszkanka gminy Sitkówka - Nowiny została zatrzymana za próbę kradzieży. Jak informuje oficer prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, kobieta chciała ukraść artykuły spożywcze w jednym ze sklepów na osiedlu Świętokrzyskie. 26-latka miała przy sobie biały proszek- prawdopodobnie dopalacze.

Zatrzymany poszukiwany listem gończym

środa, 11 kwietnia 2018 12:35

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach zatrzymali poszukiwanego listem gończym 57 - latka, byłego notariusza. Mężczyzna trafił do więzienia  na dwa lata.

Wspólne działania kryminalnych z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach i funkcjonariuszy z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Kielcach doprowadziły do zatrzymania 19 – letniej mieszkanki Krakowa. Kobieta jest podejrzana o to, że wspólnie z 46 – latką, która jest już tymczasowo aresztowana, podając się za m.in. pracownice spółdzielni, dokonywały kradzieży pieniędzy oraz kosztowności na szkodę seniorów. Z ustaleń śledczych wynika, że sprawczynie mogą odpowiadać za kilkadziesiąt tego typu przestępstw na terenie całego kraju.

Ponad 22 mln sztuk papierosów bez polskich znaków skarbowych, wartych w Polsce ponad 15 mln złotych zabezpieczyło Centralne Biuro Śledcze Policji.  W Prokuraturze Okręgowej w Kielcach 11 osobom przedstawiono zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej, z czego jednej zarzut kierowania tą grupą. Podejrzani to obywatele Polski i Ukrainy.

Ponad 100 tysięcy złotych - na tyle wyceniane jest uszczuplenie Skarbu Państwa na skutek działania zatrzymanych wczoraj osób wprowadzających do obrotu nielegalne papierosy. We wtorkowy poranek kieleccy policjanci zabezpieczyli u 40- latka blisko 5200 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy. Ponadto ujawnili u 46- latki 90 paczek wyrobów tytoniowych bez banderoli. Za to przestępstwo kodeks karny skarbowy przewiduje do 3 lat więzienia oraz wysoką grzywnę.

Strona 1 z 3

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna