Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Wodociągi Kieleckie

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Światowy Dzień Wody w "Kubusiu"

środa, 20 marca 2019 23:28

W najbliższy piątek, czyli 22 marca przypada Światowy Dzień Wody. Z tej okazji Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” razem z Wodociągami Kieleckimi organizuje zajęcia edukacyjne, podczas których dzieci uczą się szacunku do wody.

Sukces Wodociągów Kieleckich

wtorek, 26 lutego 2019 09:21

Wodociągi Kieleckie zajęły piąte miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Przedsiębiorstw Wodociągów i Kanalizacji „Strefy Gospodarki”, dodatku „Dziennika Gazety Prawnej”. Kielecka spółka awansowała o jedno miejsce.

Danuta Papaj, pełnomocnik prezydent Kielc została przewodniczącą Rady Nadzorczej w Kieleckich Wodociągach. Nieoficjalnie będzie zarabiała około 2800 złotych.

Społeczne inicjatywy Wodociągów Kieleckich

środa, 10 października 2018 09:22

Trzy wydarzenia o charakterze społecznym, religijnym i patriotycznym organizują w najbliższych dniach Wodociągi Kieleckie.

Wodociągi Kieleckie rozpoczynają budowę kanalizacji w północnej części gminy Masłów. W Mąchocicach Kapitulnych uroczyście podpisano umowę z wykonawcą pierwszej części inwestycji.

Potańcówka z Wodociągami Kieleckimi

sobota, 08 września 2018 10:56

Na wspólną potańcówkę "ZABAWA POD GWIAZDAMI Z KIELECKIMI WODOCIĄGAMI" zapraszają wszystkich miłośników tańca w sobotę 8 września o godz. 19 na kielecki Rynek Wodociągi Kieleckie.

Strona 1 z 11

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna