Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Henryk Milcarz

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Społeczne inicjatywy Wodociągów Kieleckich

środa, 10 października 2018 09:22

Trzy wydarzenia o charakterze społecznym, religijnym i patriotycznym organizują w najbliższych dniach Wodociągi Kieleckie.

Nie marnujmy wody

środa, 11 kwietnia 2018 09:45

- Woda to cenny dar, dlatego trzeba ją chronić - przekonywał Henryk Milcarz, prezes Wodociągów Kieleckich podczas porannej rozmowy "Prawdę mówiąc" Katarzyny Bernat.  Oprócz wskazówek na temat dbania o wodę, w  audycji znajdziemy także informacje o planowanych przez Wodociągi inwestycjach.

- W Kielcach mamy wodę jedną z lepszych w Europie – zachwala Henryk Milcarz, prezes Wodociągów Kieleckich. Kielcom nie grozi również brak wody, ponieważ ma duże zasoby podziemne.

Henryk Milcarz, prezes Zarządu Wodociągów Kieleckich zdobył najbardziej prestiżowy tytuł w branży wodociągowej i kanalizacyjnej - „Manager Roku 2016 WOD-KAN”. Nagrody wręczono we wtorek w Bydgoszczy podczas uroczystej gali drugiego kongresu ENVICON Water. Kongres odbywa się w ramach największych targów branżowych WOD-KAN.

Wodociągi monitorują sieć

środa, 08 lutego 2017 09:26

- Dzięki wprowadzeniu monitoringu sieci wodociągowej i kanalizacyjnej wykryliśmy wiele awarii, które dotychczas nie byłyby do wykrycia z uwagi chociażby z uwagi na uwarunkowania geologiczne terenu, na którym działamy. Dzięki temu straty wody w ciągu ostatnich zaledwie kilku miesięcy spadły aż o około 8 procent – powiedział Henryk Milcarz, prezes Wodociągów Kieleckich w audycji Prawdę Mówiąc Katarzyny Bernat na antenie Radia eM Kielce.

H. Milczarz: woda nie zdrożeje

środa, 28 grudnia 2016 09:12

W nowym roku woda nie zdrożeje - zapewnił Henryk Milcarz, prezes Wodociągów Kieleckich w porannej rozmowie "Prawdę mówiąc" na antenie Radia eM Kielce. Co jeszcze planują Wodociągi w przyszłym roku? Dowiecie się słuchając całej audycji.

Strona 1 z 3

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna