Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: opera

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


"Dama pikowa" Retransmisja

środa, 13 lutego 2019 00:25

Retransmisji koncertu „Dama pikowa” będzie można posłuchać 13 lutego w Filharmonii Świętokrzyskiej. Będzie to opera w trzech aktach z librettem Modesta Czajkowskiego.

"Tak czynią wszystkie, czyli szkoła kochanków"

czwartek, 27 września 2018 10:20

Operę komiczną w dwóch aktach "Tak czynią wszystkie czyli szkoła kochanków" będzie można zobaczyć w najbliższą sobotę w Filharmonii Świętokrzyskiej.

Opera w filharmonii

czwartek, 09 listopada 2017 13:22

Operę komiczną o miłości, podstępnej intrydze i próbie wierności wystawi Filharmonia Świętokrzyska w Kielcach. Instytucja przygotowała widowisko pt. „Cosi fan tutte”, do którego muzykę skomponował Mozart. Nowa interpretacja klasycznego dzieła w reżyserii Ryszarda Cieśli powstała we współpracy tutejszej orkiestry symfonicznej ze studentami Instytutu Edukacji Muzycznej UJK i Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina.

Senior w operze

wtorek, 12 lipca 2016 08:51

,,Aktywni zawsze” to nazwa Domu Seniora mieszczącego się przy ulicy Peryferyjnej w Kielcach. Placówka nie bez powodu nazwana jest w ten sposób. Bowiem, prócz usług świadczonych w zakresie opieki nad osobami w podeszłym wieku, znana jest także z bogatego programu kulturalno-oświatowego dla swoich pensjonariuszy.

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna