Dąbrowa 750x200

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Park Etnograficzny w Tokarni

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

Widowisko historyczne w Tokarni

niedziela, 14 października 2018 17:47

Widowisko historyczne z cyklu „Szlakiem wrześniowej chwały Oręża Polskiego 1939 -2018", które w tym roku poświęcone będzie tematowi "7 Dywizja Piechoty w obronie granicy" odbędzie sie w najbliższą niedzielę w Parku Etnograficznym w Tokarni. Wezmą w nim udział rekonstruktorzy z całej Polski.

Jesień i jej smaki

niedziela, 23 września 2018 12:22

Pokaz kiszenia kapusty, darcia pierza, przędzenia na przęślicy i degustacje potraw, które królowały na stołach dawnych mieszkańców świętokrzyskiej wsi będą towarzyszyły pierwszej edycji "Smaków jesieni". Impreza odbędzie się w najbliższą niedzielę w parku Etnograficznym w Tokarni.

 

Święto Chleba

niedziela, 09 września 2018 22:02

Pokazy rżnięcia słomy w sieczkarni, przemiału zboża w żarnach i młócenia cepem będą towarzyszyć tegorocznemu Świętu Chleba. Impreza odbędzie się w najbliższą niedzielę w Parku Etnograficznym w Tokarni.

 

Ponad 200 starych pojazdów, w tym kilkadziesiąt motocykli przyjechało w niedzielę do Parku Etnograficznego w Tokarni na 12 Świętokrzyski Zlot Motocykli i Pojazdów Zabytkowych. Impreza połączona była z 80. rocznicą wyprodukowania pierwszego kieleckiego motocykla SHL.

Prezentacje i parady pojazdów zabytkowych, miasteczko ruchu drogowego, koncerty, konkursy, gry i zabawy będą czekały na uczestników 12 Świętokrzyskiego Zlotu Motocykli i Pojazdów Zabytkowych, który odbędzie się 19 sierpnia w Parku Etnograficznym w Tokarni. Impreza odbędzie się w 80 rocznicę wyprodukowania pierwszego kieleckiego motocykla SHL.

 

W najbliższą niedzielę w Parku Etnograficznym w Tokarni odbędzie się kolejna edycja imprezy skierowanej do miłośników zwierząt – Niedziela ze Świętym Franciszkiem.

Strona 1 z 8

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna