Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: fotografia

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl


Amatorzy pokażą swoje zdjęcia

piątek, 08 lutego 2019 13:33

Region świętokrzyski, ludzi z nim związanych i przyrodę będą ukazywać fotografie, które znajdą się na prezentowanych co dwa miesiące na Wzgórzu Zamkowym w Kielcach wystawach w ramach cyklu "To Tu. Moje Świętokrzyskie". Podsumowaniem wszystkich ekspozycji będzie album, który ukaże się za dwa lata.

Zlot Pasjonatów Fotografii

czwartek, 09 sierpnia 2018 14:42

Warsztaty fotografii ślubnej, portretowej, kulinarnej, Chęciny nocą, zlot pojazdów zabytkowych w skansenie w Tokarni, pokaz ciekłego azotu, szkolenie ze specjalistami oraz bezpłatny przegląd sprzętu fotograficznego. Takie atrakcje czekają na uczestników Zlotu Pasjonatów Fotografii "Na królewskim szlaku - Chęciny 2018", który odbędzie się od 18 do 19 sierpnia w Centrum Nauki Leonardo da Vinci w Podzamczu Chęcińskim.

 

Album Legionów i spacer po Kielcach

wtorek, 31 lipca 2018 13:08

W samo południe. "Album Legionów". Pod taką nazwą w najbliższą niedzielę w Muzeum Historii Kielc odbędzie się spotkanie, podczas którego będzie można obejrzeć fotografie związane z życiem codziennym i walkami 4 Pułku Piechoty Legionów na wschodnim froncie w 1916 roku.

Zdjęcia z frontu

wtorek, 20 marca 2018 11:23

Muzeum Dialogu Kultur w Kielcach otworzy wystawę pt. „Sztuka fotoreportażu – zdjęcia Newshy Tavakolian”. Zobaczymy na niej relacje z wydarzeń ostatnich dwóch dekad na Bliskim Wschodzie, które wykonała fotoreporterka wojenna pochodząca z Teheranu. Tavakolian karierę rozpoczęła w 1999 roku jako osiemnastoletnia dziewczyna. Następnie, wykonywała fotografie w Iraku, Libanie, Syrii czy Pakistanie. - Wystawa jest propozycją dla entuzjastów dobrej fotografii – mówi Michał Sierlecki, koordynator ekspozycji.

Wystawa w bibliotece

środa, 10 stycznia 2018 15:57

W filii Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ulicy Okrzei w Kielcach pojawiła się nowa wystawa fotograficzna. Ekspozycja pod tytułem „Kolorowy Świat Dzieci” przedstawia najmłodszych podopiecznych Stowarzyszenia Bezpieczny Dom.

Fotografia szlachetna na wystawie w muzeum

czwartek, 10 sierpnia 2017 17:35

W Muzeum Historii Kielc dostępne są dwie nowe wystawy fotografii wykonanych przy pomocy technik szlachetnych. Na pierwszej z nich zatytułowanej „Bliźniacze odbicie” znajdują się zdjęcia Kamili Błaszkiewicz wykonanych przy użyciu gumy dwuchromianowej, czyli w niezwykłej technice fotograficznej znanej już w XIX wieku. Zobaczymy na nich fizyczne podobieństwa pomiędzy spokrewnionymi ze sobą kobietami. Drugi zbiór zdjęć pt. „Camino” prezentuje Arkadiusz Sędek. Fotografie stanowią relację z wędrówki, pokonywania własnych granic, a także poznawania własnego wnętrza.

Strona 1 z 3

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna