Na antenie: eMisja Specjalna
Gosia Cioroch
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Fair Building

Na antenie: eMisja Specjalna
Gosia Cioroch
online button
online button

Niezły rok dla kultury w regionie

piątek, 30 grudnia 2016 17:26

Mijający rok w kulturze regionu można podsumować podając liczbę premier teatralnych, zorganizowanych koncertów czy wystaw. W ten sposób powstałaby ogólna lista minionych wydarzeń. My jednak postanowiliśmy wyszczególnić kilka momentów, które miały szczególne znaczenie dla tutejszych artystów, instytucji kultury i ich odbiorców. 

O etyce w budownictwie w IDK

sobota, 10 grudnia 2016 18:01

W Galerii Głównej Instytutu Dizajnu odsłonięta została wystawa „Fair Building”, która reprezentowała Polskę podczas niedawno zakończonego międzynarodowego biennale architektury w Wenecji. Projektanci na co dzień pracujący na Wzgórzu Zamkowym w Kielcach podjęli się próby przeanalizowania problemów robotników budowlanych. Podkreślili nadużycia, do których dochodzi na placach budów. 

Odsłonią „Fair Building”

czwartek, 08 grudnia 2016 16:00

Architekci z Instytutu Dizajnu poszli na budowę i rozmawiali z pracującymi tam robotnikami. Z tego co się dowiedzieli stworzyli analizę problemów, które dotyczą budowlańców. Na pewno muszą się oni liczyć z trudnymi warunkami pracy. Ale czy pracodawca traktuje ich odpowiednio? Odpowiedzi na to pytanie będziemy mogli poszukać na wystawie „Fair Building”, która niedawno reprezentowała Polskę na międzynarodowym biennale architektury w Wenecji a już jutro zostanie odsłonięta na Wzgórzu Zamkowym.

Sprawdzili, jak to wygląda od środka

wtorek, 29 listopada 2016 17:23

Projekt reprezentujący Polskę na międzynarodowej wystawie w Wenecji przyjedzie do Kielc. „Fair Building” to jednocześnie ekspozycja, propozycja nowej idei oraz krótki film dokumentalny. Autorami są architekci na co dzień pracujący w Instytucie Designu. 

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna