kibicuj
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Instytut Dizajnu
online button
online button

Startup – u mnie działa !

środa, 04 lipca 2018 19:45

W środę w Instytucie Dizajnu można było poznać elementy prowadzenia działalności czy też zatrudniania pracowników, a wszystko to zorganizowane przez TechKlub Kielce.

Instytut Dizajnu zaprasza dorosłych i dzieci

poniedziałek, 25 czerwca 2018 15:45

"Szanuj Rzeczy! Zamiast wyrzucić - napraw!". Pod takim hasłem w najbliższą sobotę w Instytucie Dizajnu na kieleckim Wzgórzu Zamkowym odbędą się warsztaty dla dorosłych. Będą one realizowane w ramach cyklu "Latająca Komitywa Naprawcza".

Wystawa w Instytucie Dizajnu

piątek, 15 czerwca 2018 15:49

„Elementarz Polskiego Designu” tak brzmi nazwa wystawy, którą będzie można oglądać w Instytucie Dizajnu w Kielcach od 23 czerwca. Ukazuje ona 100 lat polskiego projektowania.

Ławeczki upamiętniły znanego regionalistę

poniedziałek, 23 kwietnia 2018 20:45

Na kieleckiej Kadzielni odsłonięte zostały Ławeczki Jerzego Kapuścińskiego. Upamiętniają one lubianego przewodnika świętokrzyskiego. Nietypowy pomnik układa się w inicjały miłośnika Kielecczyzny. Projekt przygotowali projektanci pracowni przestrzeni publicznej i komunikacji wizualnej w Instytucie Dizajnu: Judyta Marczewska, Dominika Janicka i Michał Gdak.

[FOTO]Bukieciarz bohaterem wystawy w IDK

sobota, 17 marca 2018 19:09

Instytut Designu w Kielcach otworzył nową wystawę czasową pt. „Salve!”. W tamtejszej galerii zapoznamy się z postacią Wojciecha Salwy, bukieciarza z przełomu XIX i XX wieku, który swoimi kompozycjami poruszał serca Henryka Sienkiewicza, Heleny Modrzejewskiej oraz klientów swoich łódzkich kwiaciarni.

Wystawę o wyjątkowych witrynach kwiaciarni przygotowuje Instytut Dizajnu w Kielcach. Projektanci skupiają się na postaci Wojciecha Salwy, bukieciarza z przełomu XIX i XX wieku, który miał nowatorskie podejście do układania roślin. Podczas zwiedzania ekspozycji zatytułowanej „Salve!” zapoznamy się z losami jej głównego bohatera. Dominującą częścią wystawy będzie pięć witryn. Ich autorzy zainspirowali się karierą zawodową Salwy i jego współpracą ze sławnymi Polakami. Aranżacje przygotowuje kilku artystów przy wsparciu pracowni warsztatowych w Instytucie Designu.

Strona 1 z 11

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna