Na antenie: Twoje Ulubione Wakacje
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Muzeum Diecezjalne w Kielcach

Na antenie: Twoje Ulubione Wakacje
online button
online button

Biskup kielecki, Jan Piotrowski uroczyście otworzył wystawę „Naród Niezłomny” w Muzeum Diecezjalnym w Kielcach. Ekspozycję stanowią m.in. unikatowe obrazy, broń i stroje.

Ostatni dzwonek by obejrzeć wystawę

czwartek, 22 lutego 2018 13:26

Do 12 marca będzie można oglądać wystawę dotyczącą Matki Teresy z Kalkuty. Ekspozycja jest dostępna w Muzeum Diecezjalnym w Kielcach.

Muzeum Diecezjalne w Kielcach prezentuje nową wystawę dotyczącą św. Matki Teresy z Kalkuty. Skromna lecz ciekawa ekspozycja przyjechała do Kielc ze Skopje w Macedonii.

Wystawa poświęcona Matce Bożej

czwartek, 29 czerwca 2017 17:20

Kilkadziesiąt eksponatów ukazujących rolę Matki Bożej w zbawieniu narodu i człowieka – to możemy zobaczyć na najnowszej wystawie pt. „Sub Tuum Praesidium”, czyli  „Pod Twoją obronę”. Ekspozycję otwarto w Muzeum Diecezjalnym w Kielcach.

Z okazji jubileuszy

środa, 21 czerwca 2017 16:19

Muzeum Diecezjalne w Kielcach w czwartek 29 czerwca o godz. 17 zaprasza na wernisaż wystawy pt. „Sub Tuum Praesidium”, który w przekładzie oznacza „Pod Twoją obronę”. Ekspozycja jest dedykowana Matce Bożej, a sporządzona została z okazji trzech okrągłych rocznic.

Wystawili zapomniany tryptyk

wtorek, 08 listopada 2016 00:08

Zapomniany tryptyk po latach znów ujrzał światło dzienne. W Muzeum Diecezjalnym w Kielcach odsłonięta została wystawa, która dotyczy dawnego biskupa ks. Tomasza Kulińskiego, artysty Wojciecha Gersona i podarunku sprzed niemal 120 lat. Wyjątkowy przedmiot stał się punktem wyjścia do opowieści o dawnych dziejach kieleckiego Kościoła.

Strona 1 z 2

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna