Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: marszałek Adam Jarubas

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Szacunek i tradycja. Święto Chleba w Tokarni

piątek, 07 września 2018 09:56

9 września o godzinie 12 w Parku Etnograficznym w Tokarni rozpoczną się kolejne obchody Święta Chleba. Wydarzenie zainauguruje Msza Święta i uroczysty Korowód Dożynkowy.

Marszałek Jarubas: będzie czas na debaty

poniedziałek, 23 lipca 2018 14:56

Marszałek Adam Jarubas chętnie spotka się z przedstawicielami Stowarzyszenia Kukiz'15 Świętokrzyskie, aby odpowiedzieć na zarzuty przedmiotowego traktowania naszego województwa i złego wydatkowania publicznych pieniędzy. Do spotkania dojdzie jednak dopiero po ogłoszeniu przez premiera daty wyborów.

Marszałek Adam Jarubas przedmiotowo traktuje nasze województwo i źle wydatkuje pieniądze publiczne -tak twierdzą przedstawiciele Stowarzyszenia Kukiz'15 Świętokrzyskie i żądają zorganizowania publicznego, otwartego spotkania i dyskusji na temat stanu regionu świętokrzyskiego.

 

W walce z gruźlicą

czwartek, 05 kwietnia 2018 12:49

Nawet kilkanaście tysięcy mieszkańców regionu świętokrzyskiego zostanie przebadanych pod kątem występowania gruźlicy. Będzie to możliwe m.in. dzięki unijnym pieniądzom, które otrzymał Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Czerwonej Górze. Jak informuje dyrektor lecznicy - Youssef Sleiman, projekt zakłada współpracę z  placówkami medycznymi, tak, żeby dotrzeć do jak największej liczby osób potencjalnie zagrożonych tą chorobą.

Kłopotów z Siecią Szerokopasmową Województwa Świętokrzyskiego ciąg dalszy. Firma, która jest operatorem publicznej infrastruktury mającej dostarczać szybki internet nie wywiązuje się z postanowień umowy. Przede wszystkim nie płaci w terminie za dzierżawę urządzeń.

Świętokrzyskie na końcu rankingu województw atrakcyjnych dla inwestorów. Niezbyt optymistyczne dane opublikowała Polska Agencja Inwestycji i Handlu w raporcie wykonanym przez Szkołę Główną Handlową. Działacze partii rządzącej widzą wytłumaczenie dla takiej sytuacji.

Strona 1 z 2

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna