STARCOM MULTI (7)

Na antenie: Weekend z blondynką
Radio eM Kielce
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: NFZ

Na antenie: Weekend z blondynką
Radio eM Kielce
online button
online button

Kto będzie leczył w Dentobusie?

wtorek, 15 maja 2018 11:31

Narodowy Fundusz Zdrowia ogłosił konkurs na świadczenia stomatologiczne w tzw. Dentobusie, czyli mobilnym gabinecie stomatologicznym. Jest to już druga propozycja w tej sprawie. Poprzednio, świadczeniodawca, który został wyłoniony zrezygnował z umowy. NFZ zaproponował więc nowe warunki.

Dodatkowe pieniądze dla szpitali

piątek, 22 grudnia 2017 11:58

Ponad 11 mln zł z budżetu państwa otrzymał świętokrzyski oddział Narodowego Funduszu Zdrowia na sfinansowanie tzw. nadwykonań. Pieniądze te trafią łącznie do 15 placówek.

Zmiany w nocnej i świątecznej opiece medycznej

czwartek, 28 września 2017 11:53

1 października wchodzi w życie sieć szpitali. Jedną z konsekwencji  nowych przepisów są zmiany w nocnej i świątecznej opiece medycznej.  Od godz. 8.,  1 października  nocna i świąteczna opieka medyczna w Kielcach będzie prowadzona przez Wojewódzki Szpital w przychodni przy ul. Artwińskiego 6 a  przez Szpital św. Aleksandra w  przychodni przy ulicy Robotniczej 1. Pacjenci będą mogli zgłaszać się także do dotychczasowego punku  przy ul. Leonarda 10. Świętokrzyskie Centrum Ratownictwa Medycznego jest bowiem podwykonawcą Świętokrzyskiego Centrum Matki i Noworodka. O szczegółach mówiła Małgorzata Kiebzak, szefowa kieleckiego oddziału NFZ, w audycji Prawdę Mówiąc Katarzyny Bernat.

Senioralia w Kielcach

sobota, 16 września 2017 13:23

W Kielcach odbyły się  "Senioralia". Na Placu Artystów na zainteresowanych czekali przedstawiciele różnych instytucji, m.in. policji, ZUS-u, czy NFZ. Seniorzy mogli  dowiedzieć się m.in. jak nie dać się oszukać "na wnuczka" oraz jakie są programy zdrowotne i społeczne.

Sieć szpitali w Świętokrzyskiem

środa, 28 czerwca 2017 11:07

Narodowy Fundusz Zdrowia opublikował listę placówek, które weszły do tzw.  sieci szpitali.  W województwie świętokrzyskim zakwalifikowało się do niej 20 placówek leczniczych. Na liście zabrakło Polsko – Amerykańskich Klinik Serca ze Starachowic oraz Centrum Kardiologii Inwazyjnej, Elektroterapii i Angiologii w Pińczowie. 

Na wakacje z kartą EKUZ

środa, 21 czerwca 2017 09:13

Wakacje tuż tuż, a więc i sezon urlopowy. Wybierając miejsce na wypoczynek warto przy okazji pomyśleć o zdrowiu i bezpieczeństwie.  Leczenie poza granicami naszego kraju może wiele nas kosztować. By te koszty ograniczyć, warto mieć ze sobą Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego.  Świętokrzyski Oddział Wojewódzki NFZ zaprasza wszystkich zainteresowanych wyrobieniem karty EKUZ nie tylko w dni powszednie, ale również w najbliższe dwie soboty.

Strona 1 z 9

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna

STARCOM MULTI (7)