Dąbrowa 750x200

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Sesja Rady Miasta

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


W czwartek zaprzysiężenie nowego prezydenta i radnych

poniedziałek, 19 listopada 2018 22:25

Uroczysta pierwsza sesja kieleckiej Rady Miasta odbędzie się w najbliższy czwartek, 22 listopada o godzinie 10. Podczas posiedzenia ślubowanie złożą radni Rady Miasta Kielce oraz prezydent.

Na czwartkowej sesji Rady Miasta, kieleccy radni zgodzili się na budowę pomnika ś.p. Przemysława Gosiewskiego przy ul. Warszawskiej. Pomnik stanie przed "Przystankiem Historia IPN".

Budowa miniboisk droższa niż zakładano

wtorek, 05 czerwca 2018 12:24

Nie 1 milion, a 1,6 miliona będzie kosztowała budowa pięciu miniboisk, które staną na kieleckich osiedlach. Na wtorkowej sesji radni przyznali brakujące pieniądze, choć nie obyło się bez uszczypliwości.

Na czwartkowej sesji Rady Miasta, kieleccy radni przegłosowali zmiany w budżecie miasta. Zakładają one przeznaczenie dodatkowych pieniędzy na budowę placów zabaw, fontanny u zbiegu ulic Sandomierskiej i Źródłowej oraz kupno nowego baneru promocyjnego.

Znów burza o zmiany w sieci szkół

czwartek, 15 marca 2018 10:47

Kieleccy radni po raz kolejny mocno podzieleni w sprawie rozwiązania Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego i zmiany siedziby Zespołu Szkół Informatycznych im.  gen. J. Hauke-Bosaka. Poszło o opinie psychologów.

Nie będzie finansowania in vitro w Kielcach

środa, 17 stycznia 2018 13:44

Na czwartkowej sesji rady miasta, kieleccy radni zdjęli z porządku obrad projekt uchwały dotyczący finansowania przez miasto leczenia niepłodności metodą in vitro.

Strona 1 z 10

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna