online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: NFZ
online button
online button

Dodatkowe pieniądze dla szpitali

piątek, 22 grudnia 2017 11:58

Ponad 11 mln zł z budżetu państwa otrzymał świętokrzyski oddział Narodowego Funduszu Zdrowia na sfinansowanie tzw. nadwykonań. Pieniądze te trafią łącznie do 15 placówek.

Zmiany w nocnej i świątecznej opiece medycznej

czwartek, 28 września 2017 11:53

1 października wchodzi w życie sieć szpitali. Jedną z konsekwencji  nowych przepisów są zmiany w nocnej i świątecznej opiece medycznej.  Od godz. 8.,  1 października  nocna i świąteczna opieka medyczna w Kielcach będzie prowadzona przez Wojewódzki Szpital w przychodni przy ul. Artwińskiego 6 a  przez Szpital św. Aleksandra w  przychodni przy ulicy Robotniczej 1. Pacjenci będą mogli zgłaszać się także do dotychczasowego punku  przy ul. Leonarda 10. Świętokrzyskie Centrum Ratownictwa Medycznego jest bowiem podwykonawcą Świętokrzyskiego Centrum Matki i Noworodka. O szczegółach mówiła Małgorzata Kiebzak, szefowa kieleckiego oddziału NFZ, w audycji Prawdę Mówiąc Katarzyny Bernat.

Senioralia w Kielcach

sobota, 16 września 2017 13:23

W Kielcach odbyły się  "Senioralia". Na Placu Artystów na zainteresowanych czekali przedstawiciele różnych instytucji, m.in. policji, ZUS-u, czy NFZ. Seniorzy mogli  dowiedzieć się m.in. jak nie dać się oszukać "na wnuczka" oraz jakie są programy zdrowotne i społeczne.

Sieć szpitali w Świętokrzyskiem

środa, 28 czerwca 2017 11:07

Narodowy Fundusz Zdrowia opublikował listę placówek, które weszły do tzw.  sieci szpitali.  W województwie świętokrzyskim zakwalifikowało się do niej 20 placówek leczniczych. Na liście zabrakło Polsko – Amerykańskich Klinik Serca ze Starachowic oraz Centrum Kardiologii Inwazyjnej, Elektroterapii i Angiologii w Pińczowie. 

Na wakacje z kartą EKUZ

środa, 21 czerwca 2017 09:13

Wakacje tuż tuż, a więc i sezon urlopowy. Wybierając miejsce na wypoczynek warto przy okazji pomyśleć o zdrowiu i bezpieczeństwie.  Leczenie poza granicami naszego kraju może wiele nas kosztować. By te koszty ograniczyć, warto mieć ze sobą Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego.  Świętokrzyski Oddział Wojewódzki NFZ zaprasza wszystkich zainteresowanych wyrobieniem karty EKUZ nie tylko w dni powszednie, ale również w najbliższe dwie soboty.

NFZ zaprasza na dzień otwarty

piątek, 03 marca 2017 08:45

- Cały czas w naszym kraju jest grupa osób, która powinna być ubezpieczona, a w wyniku nieznajomości przepisów nie jest. Nowelizacja ustawy, która weszła w życie 12 stycznia daje możliwość wstecznego ubezpieczenia – powiedziała Beata Szczepanek, rzecznik prasowy Narodowego Funduszu Zdrowia w audycji Prawdę Mówiąc Katarzyny Bernat na antenie Radia eM Kielce zapraszając słuchaczy na jutrzejszy dzień otwarty NFZ.

Strona 1 z 9

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna