Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Świętokrzyskie Centrum Matki i Noworodka w Kielcach

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Poradnia Leczenia Niepłodności w Świętokrzyskim Centrum Matki i Noworodka wzbogaciła się o nowy sprzęt, dzięki któremu badania nasienia mogą być wykonywane na miejscu. Tworzą go specjalistyczne oprogramowanie i mikroskop.

Zakaz odwiedzin w szpitalach - powodem grypa

środa, 30 stycznia 2019 12:17

W Świętokrzyskim Centrum Neurologii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego oraz na oddziałach położniczym i neonatologicznym w Świętokrzyskim Centrum Matki i Noworodka wprowadzony został czasowy zakaz odwiedzin.

Pracowicie na porodówce

środa, 02 stycznia 2019 10:45

W Nowym Roku przybyło siedmiu nowych mieszkańców województwa świętokrzyskiego. Jako pierwsza, o godzinie drugiej po północy  przyszła na świat dziewczynka, która urodziła się w Świętokrzyskim Centrum Matki i Noworodka w Kielcach.

Świętokrzyskie Centrum Matki i Noworodka w Kielcach planuje otworzyć pracownię rezonansu magnetycznego dla noworodków i małych dzieci. - Do tej pory naszych małych pacjentów musieliśmy wysyłać na takie badanie poza województwo - powiedział dr inż. Rafał Szpak, dyrektor lecznicy.

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna