Na antenie: Letnie Studio eMki
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: lecznica

Na antenie: Letnie Studio eMki
online button
online button

Pracownia Endoskopii w nowej odsłonie

piątek, 09 marca 2018 14:08

Nowa lokalizacja, profesjonalny sprzęt i  większa powierzchnia  - to wszystko zmieniło się w Dziale Endoskopii w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. św. Rafała  w Czerwonej Górze.  - Zmiany te są korzystne zarówno dla pacjentów, jak i personelu medycznego - podkreślił Youssef Sleiman, dyrektor lecznicy w dniu otwarcia i poświęcenia nowej pracowni.

Sieć szpitali w Świętokrzyskiem

środa, 28 czerwca 2017 11:07

Narodowy Fundusz Zdrowia opublikował listę placówek, które weszły do tzw.  sieci szpitali.  W województwie świętokrzyskim zakwalifikowało się do niej 20 placówek leczniczych. Na liście zabrakło Polsko – Amerykańskich Klinik Serca ze Starachowic oraz Centrum Kardiologii Inwazyjnej, Elektroterapii i Angiologii w Pińczowie. 

Chirurdzy z Kielc operują coraz więcej noworodków

poniedziałek, 13 lutego 2017 12:40

Specjaliści z Kliniki Chirurgii Dziecięcej, Urologii i Traumatologii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach operują coraz więcej noworodków i niemowląt. Obecnie w kieleckiej lecznicy wykonywane są nawet te zabiegi, na które jeszcze niedawno dzieci kierowane były do szpitali poza  województwo świętokrzyskie. 

Zmiany w Kieleckim Szpitalu

czwartek, 02 lutego 2017 15:09

Ważna informacja dla pacjentów Szpitala Kieleckiego świętego Aleksandra:  funkcjonujące w lecznicy Izby Przyjęć – ogólna i chirurgiczna zostały przeniesione. Teraz pacjenci są przyjmowani i zaopatrywani w nowym skrzydle szpitala.

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna