Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


41 tysięcy złotych na realizację projektu „Święto” w ramach programu „Kultura Dostępna” otrzymał Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach. Dotacja pochodzi od Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

175 tysięcy złotych na organizację II Kieleckiego Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego otrzymał Teatr im. Stefana Żeromskiego w Kielcach. Dotacja została przyznana przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu "Teatr i Taniec".

Dotacje dla teatrów

czwartek, 12 kwietnia 2018 10:30

Dwa kieleckie teatry otrzymały dotacje z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W sumie 517,5 tysiąca złotych umożliwią naszym instytucjom realizację kilku projektów.

Wygląd sprzed kilku wieków odzyskuje drewniany kościółek z Rogowa znajdujący się w zbiorach Parku Etnograficznego w Tokarni. To dzięki konserwatorom, którzy w niewielkiej świątyni zakończyli kolejną część prac. Tym razem dotyczyły one między innymi pełnej renowacji ołtarza głównego.

Ministerstwo będzie miało udziały w teatrze

poniedziałek, 12 czerwca 2017 16:13

Możliwe, że niedługo Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego będzie organem współprowadzącym dla Teatru imienia Stefana Żeromskiego w Kielcach. Obecnie za działalność sceny przy ulicy Sienkiewicza odpowiada samorząd wojewódzki. Jeśli wszystko pójdzie po myśli dyrektora teatru Michała Kotańskiego i świętokrzyskich parlamentarzystów zmiany wprowadzone by były od przyszłego roku.

Strona 1 z 2

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna