Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: PGE Vive

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


PGE VIVE w ostatnich latach zdecydowanie zdominowało rywalizację w „Świętych Wojnach”. Do kolejnego starcia z Orlenem Wisłą dojdzie w piątek w Hali Legionów. – Czeka nas zupełnie inny mecz niż w pierwszej rundzie – przekonuje obrotowy kieleckiej drużyny, Arciom Karaliok.

Szczypiorniści PGE VIVE poznali dokładne daty meczów 1/8 finału Ligi Mistrzów z Motorem Zaporoże. Pierwsze spotkanie na Ukrainie odbędzie się w sobotę, 23 marca o godz. 17.30. Rewanż w Hali Legionów zostanie rozegrany tydzień później o godz. 16.00.

Kędzior na dłużej w Koronie Handball

środa, 06 marca 2019 14:48

Magdalena Kędzior przedłużyła swój kontrakt z Koroną Handball. Umowa 25-letniej lewoskrzydłowej będzie obowiązywać do końca czerwca 2020 roku.

Bis: musimy zmniejszyć liczbę strat

piątek, 01 marca 2019 12:02

– Ich ostatnie wyniki robią wrażenie. Każda drużyna w naszej grupie prezentuje wysoki poziom, a oni idą jak burza. To jeszcze bardziej podnosi respekt, który każdy ma do tego klubu – mówi przed sobotnim meczem z Telekomem Veszprem, Bartłomiej Bis, obrotowy PGE VIVE Kielce.  

PGE VIVE we wtorek w ramach 20. kolejki PGNiG Superligi na wyjeździe zmierzy się z MMTS-em Kwidzyn. Od początku tego sezonu za wyniki drużyny w województwa pomorskiego odpowiada, doskonale znany w Kielcach, Tomasz  Strząbała.

Piotr Przybecki nie będzie już trenerem reprezentacji Polki w piłce ręcznej. Taką decyzję podjęto podczas sobotniego posiedzenia zarządu ZPRP. Kadrę ma objąć duet: Patryk Rombel – Sławomir Szmal. 

Strona 1 z 13

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna