Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Amfiteatr Kadzielnia

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Festiwal Muzyki Tanecznej 2018

niedziela, 09 września 2018 00:34

Moc przebojów disco i dance oraz roztańczona kielecka Kadzielnia. Za nami Festiwal Muzyki Tanecznej 2018.

Festiwal Muzyki Tanecznej już w piątek

czwartek, 06 września 2018 09:38

Sławomir, Akcent, Weekend, a także Kate Ryan, Oceana i In-grid to gwiazdy, które wystąpią podczas rozpoczynającego się w piątek dwudniowego Festiwalu Muzyki Tanecznej w amfiteatrze na kieleckiej Kadzielni. Impreza zostanie zorganizowana w ramach współpracy Kielc z Telewizją Publiczną i będzie transmitowana na żywo na antenie TVP.

 

7 i 8 września odbędzie się kolejne wydarzenie w ramach współpracy Kielc i Telewizji Publicznej - Festiwal Muzyki Tanecznej. Dwudniowe wydarzenie będzie transmitowane na żywo na antenie TVP.

Jodły już rozdane

niedziela, 22 lipca 2018 00:14

Zespół Tańca Rewiowego „Da Capo Al Fine” z Pucka i Władysławowa zdobył Grand Prix 45 Międzynarodowego Harcerskiego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej. Do uczestników imprezy trafiło łącznie 57 statuetek, które przyznano w 25 kategoriach.

 

Dwudziestu solistów, pięć zespołów wokalnych i trzynaście grup tanecznych wzięło udział w koncercie "Gospodarze Gościom" zorganizowanym w ramach 45. Międzynarodowego Harcerskiego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej. Widowisko w Amfiteatrze Kadzielnia trwało ponad dwie godziny.

Trwają przeglądy konkursowe i próby przed koncertem "Gospodarze Gościom" w ramach 45. 45. Międzynarodowego Harcerskiego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej. Jutro w Amfiteatrze Kadzielnia zaprezentuje się blisko 450 utalentowanych artystów z naszego regionu.

Strona 1 z 2

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna