Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: życzenia

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Życzenia od aktorów. Co sądzicie?

sobota, 24 grudnia 2016 17:23

Święta Bożego Narodzenia to czas składania życzeń i wręczania prezentów. Dobrym słowem dzielimy się nie tylko w gronie rodziny i przyjaciół. Instytucje, które chcą być jak najbliżej ludzi również przekazują życzenia. Teatr im. Stefana Żeromskiego robi to za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na oficjalnym profilu kieleckiej sceny pojawiła się seria elektronicznych kartek z bożonarodzeniowymi życzeniami.

Życzy wojewoda

środa, 21 grudnia 2016 17:05

- Ostatnie sytuacje pokazują, że czas spokoju nie jest nam dany raz na zawsze. Dlatego życzę by nadchodzący czas Bożego Narodzenia przyniósł pokój – mówiła wojewoda świętokrzyski Agata Wojtyszek składając życzenia mieszkańcom regionu. To odniesienie do protestów spowodowanych pracami obecnego rządu. Z kolei parlamentarzyści uważają, że mimo wszystko zamykają dobry rok.

Z życzeniami do dziadków

czwartek, 21 stycznia 2016 10:23

Dziś (21.01) swoje święto mają babcie, jutro (22.01) z życzeniami powinniśmy się udać z kolei do dziadków. O tym jak dawniej przedstawiały się relacje rodzinne pomiędzy pokoleniami na wsi i w miastach - wyjaśnia Beata Ryń z Muzeum Wsi Kieleckiej.

Spotkanie przyjaciół Seminarium

sobota, 09 stycznia 2016 13:50

Członkowie Grona Przyjaciół Wyższego Seminarium Duchownego w Kielcach złożyli sobie noworoczne życzenia.

Najlepsze życzenia dla nauczycieli

środa, 14 października 2015 14:26

W środę (14.10) przypada Dzień Edukacji Narodowej. Tego dnia zwyczajowo pedagodzy w całym kraju mają swoje święto. W województwie świętokrzyskim jest około 25 000 nauczycieli.

Świętują tatusiowie!

wtorek, 23 czerwca 2015 09:22

Całkiem niedawno biegliśmy z kwiatami do ukochanych mam, a dziś świętują tatusiowie. To wspaniała okazja do podziękowania im za ich miłość i trud włożony w wychowanie pociech. Za co dzieci kochają swoich ojców? Czego im życzą?

Strona 1 z 2

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna