kibicuj

Na antenie: Noc Przebojów
Radio eM Kielce
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: wypoczynek

Na antenie: Noc Przebojów
Radio eM Kielce
online button
online button

Baza wypoczynku MEN

poniedziałek, 10 lipca 2017 13:44

Minister Edukacji Narodowej za pomocą systemu teleinformatycznego prowadzi Bazę wypoczynku. Jest ona dostępna na stronie Świętokrzyskiego Kuratorium Oświaty w Kielcach.  Dzięki niej rodzice mogą sprawdzić, czy kolonia na którą wyruszają ich dzieci jest właściwie zorganizowana. 

Na ferie z kartą EKUZ

poniedziałek, 23 stycznia 2017 13:17

Ferie zimowe za pasem, a więc i sezon urlopowy. Wybierając miejsce na wypoczynek warto przy okazji pomyśleć o zdrowiu i bezpieczeństwie.  Leczenie poza granicami naszego kraju może wiele nas kosztować. By te koszty ograniczyć, warto mieć ze sobą Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego.

W budynku po dawnym kinie „Romantica” przy ulicy Czarnowskiej w Kielcach powstaje pierwsze w mieście profesjonalne centrum wspinaczkowe. Inicjatorami oraz wykonawcami przedsięwzięcia jest  grupa pasjonatów tego sportu z Podhala.

Gdzie popływamy?

piątek, 24 czerwca 2016 12:33

Nadchodzący, pierwszy weekend wakacji, zapowiada się w naszym regionie upalnie. Gdzie znajdziemy trochę ochłody i wytchnienia?

Apelują o rozwagę

poniedziałek, 03 sierpnia 2015 14:42

Świętokrzyscy policjanci apelują o rozwagę nad wodą. Słoneczne i ciepłe dni sprzyjają wyjazdom nad zbiorniki. By wypoczynek był bezpieczny, wystarczy przestrzegać kilku podstawowych zasad.

Tylko w ubiegłym roku udało się zapobiec 8814 próbom wyłudzeń kredytów o łącznej wartości 400 mln zł. Zgubiony bądź skradziony dokument tożsamości nie traci na wartości i niestety może być wykorzystany, przez nieuczciwego znalazcę, czy złodzieja. Dlatego np. dowód osobisty w takich przypadkach należy jak najszybciej wyłączyć z obiegu. Usługa zastrzegania dokumentów online na portalu Biura Informacji Kredytowej daje taką możliwość i jest bezpłatna. To najszybszy i najłatwiejszy sposób aby nie martwić się o nasze dokumenty gdy te zaginą

Strona 1 z 2

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna