Dąbrowa 750x200

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: święta Bożego Narodzenia

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Życzenia od aktorów. Co sądzicie?

sobota, 24 grudnia 2016 17:23

Święta Bożego Narodzenia to czas składania życzeń i wręczania prezentów. Dobrym słowem dzielimy się nie tylko w gronie rodziny i przyjaciół. Instytucje, które chcą być jak najbliżej ludzi również przekazują życzenia. Teatr im. Stefana Żeromskiego robi to za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na oficjalnym profilu kieleckiej sceny pojawiła się seria elektronicznych kartek z bożonarodzeniowymi życzeniami.

Świąteczny rozkład jazdy autobusów

piątek, 23 grudnia 2016 13:45

Komunikacja miejska wrzuca niższy bieg. W czasie świąt Bożego Narodzenia kieleckie autobusy na najpopularniejszych liniach pojadą rzadziej. Z kolei w Wigilię skorzystamy z komunikacji bez nadzwyczajnych utrudnień, ponieważ obowiązywać będzie standardowy sobotni rozkład jazdy. W pierwszy i drugi dzień świąt autobusy wszystkich linii pojadą jak w niedzielę, ale z pewnymi uszczupleniami.

Jak gotować, by nie marnować?

piątek, 23 grudnia 2016 13:33

Na co dzień marnujemy ogromne ilości produktów spożywczych. Problem znacznie nasila się jednak w okresie poświątecznym. Co zrobić, żeby większość tego, w czego przygotowanie dziś wkładamy dużo wysiłku, nie trafiło za tydzień na śmietnik?

Życzy wojewoda

środa, 21 grudnia 2016 17:05

- Ostatnie sytuacje pokazują, że czas spokoju nie jest nam dany raz na zawsze. Dlatego życzę by nadchodzący czas Bożego Narodzenia przyniósł pokój – mówiła wojewoda świętokrzyski Agata Wojtyszek składając życzenia mieszkańcom regionu. To odniesienie do protestów spowodowanych pracami obecnego rządu. Z kolei parlamentarzyści uważają, że mimo wszystko zamykają dobry rok.

Do sklepów trafił nowy album Romualda Lipko, kompozytora największych polskich przebojów, lidera Budki Suflera, zatytułowany „Pastorałki pod choinką, pod jemiołą” z udziałem gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej, znanych m.in. ze współpracy z Lipko - Ireny Santor, Zdzisławy Sośnickiej oraz Izabeli Trojanowskiej i Felicjana Andrzejczaka, którzy byli związani z legendarną Budką Suflera. Na albumie towarzyszą im znani młodzi artyści: Paulla, Ewa Szlachcic, Grzegorz Wilk i Kovalczyk.

Iluminacje świąteczne 2016

poniedziałek, 05 grudnia 2016 02:55
Strona 1 z 3

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna