Na antenie: Twoje Ulubione Wakacje
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: pomoc

Na antenie: Twoje Ulubione Wakacje
online button
online button

Pomóżmy Irmie wrócić do zdrowia

czwartek, 19 lipca 2018 11:59

Irma Sumara, wicedyrektor i pedagog Szkoły Podstawowej numer 2 w Kielcach, od ośmiu lat walczy z rakiem piersi. Jedyną szansą na poprawę jej zdrowia jest lek Ibrance, który niestety nie jest refundowany w Polsce. Kuracja jest bardzo kosztowna, dlatego potrzebna jest pomoc.

Dziewięcioletnia Nadia Szostak z Chełmiec cierpi na mózgowe porażenie dziecięce, niedowład spastyczny kończyn dolnych. Jej jedyną szansą na samodzielne chodzenie jest kosztowna operacja, która musi się odbyć w przyszłym miesiącu. Pomóżmy!

11 maja w diecezji kieleckiej rozpocznie się zbiórka elektrośmieci na rzecz misji. Będzie można oddać stare, niepotrzebne i zużyte baterie, telefony, lodówki, telewizory i wiele innych tego typu rzeczy. Pieniądze pozyskane w ten sposób przeznaczone zostaną na realizację projektów misyjnych.

Wsparcie dla Ochotniczych Straży Pożarnych

piątek, 06 kwietnia 2018 09:06

5, 5 mln złotych trafi łącznie do  świętokrzyskich  jednostek  Ochotniczych Straży Pożarnych w ramach Funduszu Ministerstwa Sprawiedliwości. - Te pieniądze będą przeznaczone  głównie na  defibrylatory, torby ratownicze a także inny sprzęt niezbędny do podejmowania działań ratowniczych - powiedział podczas audycji "Prawdę mówiąc"  Mariusz Gosek, sekretarz generalny Solidarnej Polski a także dyrektor biura ministra Zbigniewa Ziobry i senatora Jacka Włosowicza.

Z pomocą rodzinie, czyli dwa lata z 500 plus

piątek, 06 kwietnia 2018 07:25

Ponad 11 tysięcy kieleckich rodzin korzysta z rządowego programu 500 plus. Niemal tyle samo posiada Kartę Dużej Rodziny, a więc i kolejne udogodnienia.

Z pomocą rodzinie

środa, 04 kwietnia 2018 13:52

Ponad 11 tysięcy kieleckich rodzin korzysta z rządowego programu 500 plus. Tylko w ubiegłym roku do kieleckich rodzin w ramach tego świadczenia trafiło łącznie 93 mln złotych. - Spełniły się wszystkie dobre przewidywania. Program wiele zmienił, przede wszystkim poprawił jakość życia  kieleckich rodzin - powiedział na antenie Radia eM Kielce Marek Scelina, dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Kielcach podczas audycji "Prawdę mówiąc" Katarzyny Bernat. 

Strona 1 z 12

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna