Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: nauka

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl


Do Chmielnika przyjedzie Naukobus

wtorek, 26 czerwca 2018 15:00

Naukobus, czyli mobilna stacja badawcza znów odwiedzi nasz region. Tym razem edukatorzy i wystawa objazdowa Centrum Nauki Kopernik gościć będą w Szkole Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Chmielniku. Wizyta odbędzie się w dniach od 2 do 3 lipca.

Nauka w służbie prawa

środa, 16 maja 2018 15:33

Techniki sekcji zwłok, wykrywanie śladów DNA i wykorzystanie nauki we współczesnym sądownictwie – tak wyglądała konferencja naukowa i wystawa zorganizowana przez Instytut Ekspertyz Sądowych im. Jana Sehna w Europejskim Centrum Edukacji Geologicznej w Korzecku. Wśród gości był między innymi Prokurator Krajowy, Bogdan Świączkowski.

Szczypiorniści PGE VIVE Kielce odwiedzili dzieci z Prywatnego Przedszkola Katolickiego  im. Kard. Pietro Marcellino Corradini w Kielcach. Podczas spotkania zawodnicy dzielili się z przedszkolakami swoim sportowym doświadczeniem  i zachęcali do aktywnego oraz  zdrowego stylu życia. Nie zabrakło także ćwiczeń i wspólnej zabawy.

Profesor Zbigniew Puchalski - wybitny chirurg został wyróżniony tytułem doktora honoris causa Uniwersytetu Jana Kochanowskiego. Jest to kolejne wyróżnienie na koncie specjalisty.

Geo-czwartki w Centrum Geoedukacji

poniedziałek, 12 lutego 2018 11:43

Geopark Kielce-Centrum Geoedukacji rozpoczyna cykl spotkań z ciekawymi ludźmi ze świata nauk o Ziemi. „Spotkania geo-czwartkowe” to kolejna edukacyjna propozycja skierowana do mieszkańców regionu.

Strona 1 z 6

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna