Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Radio eM Kielce

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Słuchowisko "Bajkowa kraina"

poniedziałek, 25 marca 2019 11:29

21 marca obchodziliśmy Światowy Dzień Zespołu Downa. Z tej okazji Radio eM Kielce oraz Fundacja Kochaj Mnie po Prostu zorganizowali akcję „Gratis 21”, w ramach której powstało niezwykłe słuchowisko „Bajkowa kraina” (odsłuchaj poniżej).

 

Nasza szopka!

poniedziałek, 24 grudnia 2018 09:48

Zapraszamy do odwiedzenia w okresie świątecznym naszej siedziby przy ulicy Sienkiewicza 2. Tuż przy budynku redakcji, podobnie jak w latach ubiegłych, zobaczyć można piękną szopkę bożonarodzeniową.

 

Biedronki z SP 8 w Radiu eM

środa, 21 listopada 2018 10:39

W studiach Radia eM gościliśmy dzieci z grupy zerówkowej "Biedronki" ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Kielcach. Dzieci wraz z opiekunami zwiedziły radio, a w studiu nagraniowym zaśpiewały przygotowane podczas zajęć szkolnych utwory o tematyce patriotycznej. 

 

Rusza 67. edycja Plebiscytu Sportowego

piątek, 16 listopada 2018 00:03

Po raz sześćdziesiąty siódmy poznamy najpopularniejszych sportowców i trenerów województwa świętokrzyskiego. W piątek, 16 listopada oficjalnie wystartował Plebiscyt Sportowy Świętokrzyskie Gwiazdy Sportu, organizowany przez największe kieleckie redakcje.

Warsztaty radiowe w Radiu eM

wtorek, 14 sierpnia 2018 11:04

Osiem osób wzięło udział w warsztatach radiowych w radiu eM Kielce, które odbyły się w ubiegłym tygodniu w ramach festiwalu "Hurra! ART!". Młodzi ludzie próbowali swoich sił w różnych formach, a efekt ich pracy możecie Państwo zobaczyć poniżej. Zajęcia prowadziła nasza redakcyjna koleżanka Aleksandra Niemczyk.

 

KONKURS "Wygraj kalendarz Radia eM!"

czwartek, 28 grudnia 2017 11:31

Do zdobycia kalendarze Radia eM Kielce na 2018 rok! Zasady konkursu są bardzo proste. Konkurs startuje w czwartek 28 grudnia o godz. 11.45 i trwa do czwartku 28 grudnia do godziny 14.00. Zadaniem uczestników jest kreatywne dokończenie zdania „Słucham Radia eM, bo…” i wysłanie swojej odpowiedzi poprzez znajdujący się poniżej formularz zgłoszeniowy. 

Strona 1 z 6

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna