Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Wojewódzki Dom Kultury

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Film i dyskusja o mieście

wtorek, 11 grudnia 2018 13:24

"Ludzie i miasto. Po co nam urbanistyka?" Pod takim tytułem w najbliższy wtorek w kinie Fenomen w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach odbędzie się spotkanie poświęcone miastu, jego mieszkańcom, architekturze i stylowi życia.

Spotkanie z "Z Marszałkiem przy kominku"

środa, 05 grudnia 2018 10:13

Wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych wypełni program spotkania pt. "Z Marszałkiem przy kominku", które odbędzie się w najbliższą środę w Sali Kominkowej Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach. Wydarzenie będzie poświęcone trzem ważnym rocznicom.

Świąteczny Salon Rękodzieła Artystycznego

niedziela, 09 grudnia 2018 09:00

9 grudnia w godzinach 11-16 w sali lustrzanej Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach odbędzie się świąteczna edycja Salonu Rękodzieła Artystycznego. 

Warsztaty modelarskie w WDK

sobota, 27 października 2018 11:35

Muzeum Narodowe Kielce zaprasza w najbliższą sobotę do Wojewódzkiego Domu Kultury na warsztaty modelarskie. Zajęcia zostaną przeprowadzone w ramach Europejskich Dni Kreatywnej i Aktywnej Edukacji 2018.

 

"Historia w filmie" - "Gorączka"

czwartek, 11 października 2018 12:30

Trwa piąta edycja Kieleckiego Przeglądu Polskich Filmów Fabularnych „Historia w filmie”. W najbliższy czwartek, 11 października w kinie Fenomen Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach wyświetlony zostanie film "Gorączka" w reżyserii Agnieszki Holland.

Stand-up Piotra Bałtroczyka

niedziela, 14 października 2018 16:01

Agencja STAO zaprasza na najnowszy stand-up Piotra Bałtroczyka pt. "Mężczyzna z kijowym peselem". Wydarzenie odbędzie się 14 października o godzinie 18 w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach.

Strona 1 z 11

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna