Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Wojewódzki Dom Kultury

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


"Kariera po polsku"

środa, 10 kwietnia 2019 16:07

Już 10 kwietnia gwiazdy spektaklu "Kariera po polsku" odwiedzą Kielce. Przed publicznością wystąpią Małgorzata Lewińska, Maciej Damięcki, Andrzej Beya-Zaborski, Jacek Kawalec i Ewa Konstańciak.

Przed nami XV Festiwal Wielkopostny

środa, 27 lutego 2019 15:10

Rusza nabór zgłoszeń do udziału w piętnastym Festiwalu Wielkopostnym, który odbędzie się 7 kwietnia w Daleszycach. Oprócz koncertu tradycyjnych pieśni wielkopostnych, zaprezentowane zostaną także prace laureatów konkursu poetyckiego i plastycznego.

Ulubieńcy publiczności wracają z nowym niesamowitym show. 1 czerwca w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach wystąpi z premierą najnowszego programu Kabaret Młodych Panów.

Koncert pamięci Bronisława Opałki

sobota, 23 lutego 2019 12:43

Pamięci Bronisława Opałki poświęcony będzie koncert pt. "Do Gwiazd", który odbędzie się 23 lutego w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach. Na scenie wystąpią członkowie rodziny, znajomi i przyjaciele niezapomnianego artysty.

Salon Rękodzieła Artystycznego

niedziela, 10 lutego 2019 12:29

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach zaprasza na walentynkową edycję Salonu Rękodzieła Artystycznego, która odbędzie się w najbliższą niedzielę w godzinach od 10 do 14 w Sali Lustrzanej WDK.

"Spacerem przez stulecie". Wystawa w WDK

poniedziałek, 04 lutego 2019 14:33

"Spacerem przez stulecie" to tytuł najnowszej wystawy malarstwa Bolesława Jóźwika przygotowywanej przez Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach. Jej wernisaż odbędzie się 4 lutego o godzinie 18 w Sali Kominkowej WDK.

Strona 1 z 12

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna