Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Wojewódzki Dom Kultury

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


"Historia w filmie" - "Gorączka"

czwartek, 11 października 2018 12:30

Trwa piąta edycja Kieleckiego Przeglądu Polskich Filmów Fabularnych „Historia w filmie”. W najbliższy czwartek, 11 października w kinie Fenomen Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach wyświetlony zostanie film "Gorączka" w reżyserii Agnieszki Holland.

Stand-up Piotra Bałtroczyka

niedziela, 14 października 2018 16:01

Agencja STAO zaprasza na najnowszy stand-up Piotra Bałtroczyka pt. "Mężczyzna z kijowym peselem". Wydarzenie odbędzie się 14 października o godzinie 18 w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach.

Another Pink Floyd wraca do Kielc

sobota, 13 października 2018 15:04

Zespół Another Pink Floyd przygotował dla swoich fanów ucztę złożoną z największych i najbardziej znanych utworów z płyt Pink Floyd takich jak The Wall, Dark Side Of The Moon, Wish You Were Here i Animals. Przystawkami będą utwory z nowszych płyt. Koncert odbędzie się 13 października w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach.  

Teatr amatorski będzie miał własną przestrzeń

poniedziałek, 24 września 2018 11:47

Dwa spektakle w wykonaniu amatorskich grup teatralnych z różnych części województwa świętokrzyskiego zainaugurują działanie Świętokrzyskiej Przestrzeni Teatralnej, którą tworzy Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach. Oprócz spektakli uczestnicy wezmą udział w dyskusji na temat funkcjonowania współczesnego teatru amatorskiego.

 

Kielecki teatr pojedzie do Włoch

środa, 19 września 2018 15:34

30 września do włoskiego Trydentu uda się kielecki Teatr Plastyczny SEN. Grupa zrzesza osoby głuche i ma w swoim dorobku liczne nagrody i inscenizacje.

Zbierają pieniądze na świetlicę

czwartek, 06 września 2018 13:44

Premiera spektaklu „Jasna myśl” w reżyserii Ewy Sorbian odbyła się w czwartek w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach. Podczas przedstawienia zorganizowanego przez świetlicę „Alternatywa” oraz Fundację „Fabryka Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych" zbierane były pieniądze na bieżące potrzeby świetlicy.

Strona 1 z 10

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna