Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Straż Pożarna

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Kilkanaście nowych samochodów, łodzi, quad i sprzęt pożarniczy o wartości ponad 21 milionów złotych trafią w tym roku do świętokrzyskich strażaków. Pieniądze na doposażenie ratowników pochodzą m.in. ze dotacji rządowych i samorządowych, funduszy unijnych, a także środków własnych państwowych i ochotniczych straży pożarnych z województwa świętokrzyskiego.

Fałszywy okazał się alarm bombowy w Urzędzie Marszałkowskim w Kielcach. Pracownicy otrzymali informację, że w budynku podłożony został ładunek wybuchowy drogą elektroniczną. Ewakuowano ponad 300 osób. Policjanci szukają sprawcy.

360 jednostek Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej otrzymało wsparcie od PKN Orlen podczas specjalnej gali zorganizowanej w budynku Targów Kielce. Gościem specjalnym uroczystości był premier Mateusz Morawiecki.

Ponad 100 razy w ciągu 2,5 godziny interweniowali strażacy w związku z burzami, które przechodzą nad regionem świętokrzyskim. Najwięcej wezwań dotyczyło podtopień i połamanych drzew.

 

Tragedia nad wodą

niedziela, 22 lipca 2018 16:39

Nie żyje około 25-letni mężczyzna, który spadł z materaca do zalewu Piachy w Starachowicach.

[FOTO] Strażacy świętują

piątek, 04 maja 2018 10:44

Ratują życie, pomagają w niebezpieczeństwie i cieszą się nieustannie wysokim zaufaniem społeczeństwa – strażacy. Dziś, we wspomnienie św. Floriana, mają swoje święto. Z tej okazji w Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach odbyła się uroczysta zmiana służby.

Strona 1 z 7

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna