Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: stowarzyszenie skrzydlaci dzieciom

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Mali pacjenci onkologii potrzebują świetlicy

czwartek, 18 kwietnia 2019 12:54

Potrzebna jest pomoc przy remoncie strefy wypoczynku dla rodziców na Oddziale Onkologii i Hematologii Dziecięcej w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach. O wsparcie apelują Fundacja Spełnionych Marzeń, Stowarzyszenie Skrzydlaci Dzieciom oraz firma EMKU.

Charytatywny Maraton Zumby w Staszowie

poniedziałek, 25 marca 2019 14:03

W Staszowie odbył się Charytatywny Maraton Zumby zorganizowany przez Stowarzyszenie "Skrzydlaci Dzieciom". W wydarzeniu uczestniczyło ponad 200 osób.

Stowarzyszenie Skrzydlaci Dzieciom podarowało Oddziałowi Dziecięcemu Onkologii i Hematologii w Kielcach nowy sprzęt medyczny. W spotkaniu uczestniczył dyrektor Bartosz Stemplewski.

Stowarzyszenie Skrzydlaci Dzieciom kupiło drugą pompę infuzyjną objętościową B. Braun Infusomat Space plus akcesoria. Sprzęt kosztował blisko 7 tysięcy złotych.

Sylwester ze Skrzydlatymi w szpitalu

środa, 02 stycznia 2019 15:39

Stowarzyszenie Skrzydlaci Dzieciom przywitało Nowy 2019 rok na Oddziale Onkologii i Hematologii w Kielcach. Byli już na oddziale o godzinie 20 z szampanami Piccolo, ciastem i prezentami dla dzieci.

Charytatywny Maraton Tańca

sobota, 26 stycznia 2019 15:31

Już 26 stycznia w Hali Sportowej przy ulicy Żytniej odbędzie się Maraton Tańca, podczas którego na uczestników czekają trzy godziny szalonej Zumby i sensualnego Salsation.

Strona 1 z 2

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna