Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Wszystkich Świętych

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


– Kiedy modlimy się za zmarłych łączymy tę naszą malutką miłość z wielką miłością Boga – mówił w uroczystość Wszystkich Świętych na cmentarzu Nowym w Kielcach ks. biskup Andrzej Kaleta, biskup pomocniczy diecezji kieleckiej.

Wszystkich Świętych i dzień Zaduszny

środa, 31 października 2018 15:02

Początek listopada to czas skłaniający nas do wspomnień o tych, którzy odeszli, a także okazja do refleksji nad własnym życiem.

Podróże koleją w okresie Wszystkich Świętych

środa, 31 października 2018 10:19

Wzmocnione służby techniczne, więcej miejsc w pociągach, wsparcie informatorów na dworcach. W taki sposób kolej przygotowała się do obsługi podróżnych podczas wyjazdów na Wszystkich Świętych. Nad bezpieczeństwem pasażerów na dworcach, peronach i w pociągach czuwać będą funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei.

 

Wszystkich Świętych na cmentarzach

czwartek, 02 listopada 2017 13:17

Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych

czwartek, 02 listopada 2017 11:05

- Jest to wyraz jedności pomiędzy tym kościołem, który cieszy się pełnią zbawienia, kościołem świętych, o którym mówiliśmy i słuchaliśmy podczas uroczystości Wszystkich Świętych, kościołem, który my tworzymy, czyli kościołem pielgrzymującym  a kościołem „oczyszczającym się” , który stanowią ci, którzy zakończyli pielgrzymowanie na ziemi i oczekują na oczyszczenie win, by wejść  do chwały zbawionych  w Niebie – tak określił Dzień Zaduszny ks. dr Rafał Dudała, rektor Kościoła Akademickiego św. Jana Pawła II w Kielcach. Więcej na ten temat w audycji „Prawdę mówiąc” Katarzyny Bernat.

1 listopada to według policji jeden z najtrudniejszych dni na drogach. Na nasilony ruch nakładają się również charakterystyczne dla jesieni warunki pogodowe, co sprawia że o wypadek nie trudno. W całym kraju, także w naszym regionie Policja prowadzi akcję „Znicz”

Strona 1 z 4

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna