ZAKŁADY

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Urząd Miasta

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Kielce stabilne finansowo

poniedziałek, 01 października 2018 12:35

Kondycja finansowa miasta wciąż na dobrym poziomie. Amerykańska firma ratingowa Fitch podtrzymała długoterminowy rating dla miasta Kielce na poziomie „A+(pol)”.

Duży sukces miejskiego programu "Stop dla Czadu". Władze Kielc rozdały 23600 czujników czadu w ciągu ostatnich dwóch lat. A to jeszcze nie koniec, bo urzędnicy apelują do mieszkańców, żeby nadal się zgłaszali po detektory.

Mini boiska na ukończeniu

poniedziałek, 24 września 2018 13:40

Kończy się budowa 5 mini boisk dla najmłodszych, które powstają na kieleckich osiedlach. Obiekty sportowe mają służyć przede wszystkim dzieciom w przedziale wiekowym od 5 do 10 lat.

Ruszają konsultacje dla niepełnosprawnych

poniedziałek, 24 września 2018 13:02

Od wtorku, 25 września ruszają w Kielcach konsultacje społeczne dotyczące standardów dostępności przestrzeni publicznej dla osób niepełnosprawnych na terenie Kielc. To projekt, który ułatwić życie osobom z niepełnosprawnością. 

Zamiast teorii ma być bardziej praktycznie. W kieleckich szkołach na lekcjach przedsiębiorczości uczniowie będą mogli skorzystać z gry online, która polega na prowadzeniu własnej firmy. Takie rozwiązanie jest innowacyjne na skalę kraju.

Blisko rok temu urzędnicy konsultowali wstępne założenia przygotowanej przez nich uchwały krajobrazowej, która zlikwidowałaby reklamowy chaos w Kielcach. W marcu nowe przepisy miały wejść w życie, jednak prace nad nimi są mocno opóźnione.

Strona 1 z 33

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna