Dąbrowa 750x200

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Urząd Miasta

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Nowe władze miasta zaczynają kontrolę w miejskich instytucjach i spółkach. Na pierwszy ogień idzie m.in Kieleckie Centrum Kultury.

Bezpłatne porady prawne na nowych zasadach

wtorek, 08 stycznia 2019 15:41

Od nowego roku weszły w życie przepisy, które ułatwiają korzystanie z bezpłatnych konsultacji prawnych. Do punktu bezpłatnej pomocy może przyjść teraz każdy, kogo nie stać na opłacenie prawnika.

Miasto chce walczyć ze smogiem edukacją i smogowozem

poniedziałek, 07 stycznia 2019 11:58

Program edukacyjny dla mieszkańców oraz smogowóz dla Straży Miejskiej - tak nowe władze miasta zamierzają w tym sezonie grzewczym walczyć ze smogiem. Nie zapowiada się za to na wprowadzenie darmowych przejazdów komunikacją publiczną w dni, gdy normy są przekroczone.

Będą ogromne zmiany w budżecie obywatelskim Kielc

poniedziałek, 07 stycznia 2019 09:04

Koniec z finansowaniem szkolnych boisk, wydzielona kwota dla peryferyjnych osiedli miasta oraz Młodzieżowej Rady Miasta - to zmiany jakie chcą wprowadzić nowe władze Kielc w tegorocznym budżecie obywatelskim.

Miasto zadba o peryferyjne dzielnice

czwartek, 03 stycznia 2019 10:02

Władze Kielc chcą zadbać o peryferyjne dzielnice miasta. W 2019 roku zostaną przeprowadzone analizy i konsultacje społeczne dotyczące najbardziej istotnych problemów, które będą sukcesywnie likwidowane w kolejnych latach.

Nie będzie pasażerskiego portu lotniczego w Obicach - to decyzja nowych władz miasta. Pozostaje pytanie co zrobić z 600 hektarami atrakcyjnego terenu?

Strona 1 z 35

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna