online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Piłka ręczna
online button
online button

Anna Nazimek podpisała trzyletni kontrakt z Koroną Handball. Bramkarka w ostatnim sezonie stanowiła pewny punkt drużyny juniorek kieleckiego klubu. W końcówce poprzednich rozgrywek dostała szansę debiutu w PGNiG Superlidze.

Powstanie film dokumentalny o Karolu Bieleckim

czwartek, 21 czerwca 2018 15:53

PGE VIVE Kielce zawarło nową umowę z Urzędem Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego w zakresie promocji regionu. W ramach działań marketingowych klubu powstanie m.in. film dokumentalny o Karolu Bieleckim, jednej z największych legend polskiej piłki ręcznej.

Angel Fernandez Perez, nowy zawodnik PGE VIVE, został wybrany najlepszym lewoskrzydłowym ligi hiszpańskiej ostatniego sezonu. Dla 30-latka to trzecie takie wyróżnienie z rzędu.

Tomasz Błaszkiewicz został włączony do sztabu trenerskiego Korony Handball. Szkoleniowiec, który w poprzednim sezonie odpowiadał za specjalistyczne zajęcia bramkarek, teraz będzie asystentem Pawła Tetelewskiego.

Dean Bombac po dwóch latach spędzonych w PGE VIVE postanowił wrócić do swojego byłego klubu, Pick Szeged. - Tutaj czułem się bardzo dobrze od pierwszej chwili. To miasto stało się moim drugim domem. To był pierwszy raz gdy mieszkałem za granicą przez długi czas, ale od początku czułem się jak u siebie. Wszystko było idealne: miasto, kibice, profesjonalny klub. Moja rodzina tu jest szczęśliwa. To główny powód, dla którego postanowiłem wrócić. Poznałem cele drużyny i chcę być jej częścią - powiedział słoweński rozgrywający w rozmowie z oficjalną stroną internetową mistrza Węgier. 

Dean Bombac odchodzi z PGE VIVE. Słoweński rozgrywający swoją karierę będzie kontynuował w zespole mistrza Węgier, Picku Szeged. - On bardzo chciał wrócić do swojego byłego zespołu. Rozmawialiśmy na ten temat od jakiegoś czasu, z nim oraz jego menadżerem. Zdecydowaliśmy, że dla obu stron będzie to najkorzystniejsze rozwiązanie - powiedział w rozmowie z naszym radiem Bertus Servaas, prezes kieleckiego klubu.

Strona 1 z 91

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna