Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: niepodleglosc

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Ostatni tydzień wystawy o barwach narodowych

piątek, 25 stycznia 2019 15:06

Jeszcze tylko przez kilka dni w Dawnym Pałacu Biskupów Krakowskich można zwiedzać wystawę "Biel, Czerwień, Braterstwo", która jest poświęcona barwom państwowym. Ekspozycja powstała w związku z setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości.

Koncert "Ojczyzno ma...". SPROSTOWANIE

poniedziałek, 19 listopada 2018 14:11

W ostatnim Tygodniku eM Kielce pisaliśmy o koncercie "Ojczyzno ma..." poświęconemu setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Napisaliśmy, że odbędzie się on trzykrotnie, jednak nastąpiła pomyłka.

VIII Festiwal Piosenki Seniora

sobota, 24 listopada 2018 09:13

Prezes Zarządu Świętokrzyskiej Spółdzielni Mieszkaniowej zaprasza seniorów do Klubu Uroczysko na  VIII Festiwal Piosenki Seniora, który odbędzie się 24 listopada o godzinie 10 w Świętokrzyskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Kielcach.

Pięćdziesiąt osób zasłużonych dla regionu świętokrzyskiego otrzymało okolicznościowe „Medale 100-lecia Odzyskania Niepodległości” nadane przez premiera Mateusza Morawieckiego. Wśród nich są działacze społeczni, księża, nauczyciele, czy historycy. Odznaki wręczyli w Urzędzie Wojewódzkim w Kielcach wojewoda Agata Wojtyszek i wicewojewoda Andrzej Bętkowski.

 

Filharmonia Świętokrzyska zaprasza na koncert symfoniczny pt. "Świętujemy razem" z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę i Czechosłowację. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą środę o godzinie 18.30 w sali koncertowej Filharmonii.

Uczą się patriotyzmu od najmłodszych lat

niedziela, 11 listopada 2018 23:43

W piątek w Przedszkolu Samorządowym numer 6 w Kielcach odbyła się uroczysta akademia z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Podczas występu dzieci z IV grupy zaprezentowały wiersze, pieśni patriotyczne i taniec. Do tego ważnego dnia przygotowywały się pod kierunkiem swojej wychowawczyni, Doroty Ruszel.

 

Strona 1 z 3

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna