online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Miejski Zarząd Dróg
online button
online button

Ulica Barwinek do remontu

poniedziałek, 18 czerwca 2018 21:46

Jeszcze w tym roku ulica Barwinek zostanie wyremontowana. Miejski Zarząd Dróg ogłosił przetarg na przebudowę tej drogi na odcinku od ulicy Wrzosowej do Kochanowskiego wraz z fragmentem ulicy Starowapiennikowej. 

Cztery oferty wpłynęły do Miejskiego Zarządu Dróg na rozbudowę ulicy Olszewskiego. Najtańsza z nich opiewa na 37 mln 451 tys. zł i przekracza założony przez drogowców budżet o 5,5 mln zł.

Będzie bezpieczniej na Krakowskiej

wtorek, 12 czerwca 2018 09:33

Miejski Zarząd Dróg chce zamontować dodatkowe oświetlenie przy przejściach dla pieszych na ulicy Krakowskiej. To od lat jedna z najniebezpieczniejszych dróg w Kielcach.

Postawią dodatkowe ekrany akustyczne

piątek, 08 czerwca 2018 15:38

Blisko 300 metrów ekranów akustycznych zostanie ustawionych wzdłuż ulicy Ściegiennego. To decyzja wymuszona wskazaniami Centrum Unijnych Projektów Transportowych.

Trwają remonty dróg w Kielcach. Wciąż niewiadomo kiedy zakończy się budowa ulicy Pileckiego, natomiast wykonawca ul. Wapiennikowej wyprzedza harmonogram prac.

Mieszkańcom przeszkadza trawa

czwartek, 07 czerwca 2018 11:00

Mieszkańcy skarżą się na nieskoszoną trawę, która przeszkadza im z wyjazdu z posesji. Problem dotyczy kilku ulic, w tym m.in. Krakowskiej czy Kołłątaja.

Strona 1 z 31

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna