Dąbrowa 750x200

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Politechnika Świętokrzyska

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Salon Maturzystów w Kielcach

wtorek, 18 września 2018 12:01

Na Politechnice Świętokrzyskiej odbyła się 10 edycja kieleckiego Salonu Maturzystów Perspektywy 2018. W tym roku Politechnika gościła prawie 20 wystawców z uczelni z całej Polski, którzy prezentowali swoją ofertę edukacyjną, wśród nich: Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, UMCS w Lublinie oraz Politechnika Warszawska.

Miasteczko Zlotowe już oficjalnie otwarte

niedziela, 15 lipca 2018 21:34

Miasteczko Zlotowe 45. Międzynarodowego Harcerskiego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej zostało dziś oficjalnie otwarte. Po uroczystym przecięciu wstęgi uczestnicy weszli przez bramę i rozpoczęli zabawę.

Muzyka chóralna na Świętym Krzyżu

czwartek, 28 czerwca 2018 15:14

1 lipca w Klasztorze Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej Sanktuarium Relikwii Krzyża Świętego na Świętym Krzyżu odbędzie się finał V Ogólnopolskiego Przeglądu Chórów Akademickich "Święty Krzyż 2018".

Już wkrótce kieleckie uczelnie ruszą z internetową rekrutacją. W tym roku na przyszłych studentów czeka kilka nowości.

Studenci z Politechniki pomogą chronić walory świętokrzyskich i nadnidziańskich parków krajobrazowych. Ich wiedza będzie wykorzystywana m.in. do inwentaryzacji obiektów budowlanych znajdujących się na terenach chronionych i nie tylko. Porozumienie w tej sprawie podpisali: prof. Wiesław Trąmpczyński, rektor Politechniki Świętokrzyskiej i Adam Jarubas, marszałek Województwa Świętokrzyskiego.

Dzień Otwarty na PŚK

czwartek, 19 kwietnia 2018 17:30

Tajemnice łazika marsjańskiego, programowania robotów czy pomiarów powierzchni terenu – mogli je poznać goście tegorocznego Dnia Otwartego na Politechnice Świętokrzyskiej. Uczelnia zaprosiła do udziału w imprezie młodych ludzi, którzy stoją przed wyborem swojej dalszej drogi.

Strona 1 z 15

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna