Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Politechnika Świętokrzyska

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Energooszczędny silnik bezszczotkowy zaprojektowany przez profesora Zbigniewa Gorycę z Politechniki Świętokrzyskiej został uznany za "Polski Produkt Przyszłości", w konkursie organizowanym przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

- Politechnika Świętokrzyska może być ważnym ośrodkiem w kształceniu specjalistów z branży kosmicznej - powiedział w Kielcach Jarosław Gowin, wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego. Wicepremier ogłosił, że 5. Międzynarodowe Zawody Łazików Marsjańskich odbędą się w tym roku na Politechnice Świętokrzyskiej, która będzie współorganizatorem przedsięwzięcia.

Nowości na kieleckich uczelniach

piątek, 11 stycznia 2019 11:47

Od przyszłego roku akademickiego na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego i Politechnice Świętokrzyskiej zaczną działać nowe kierunki.

Salon Maturzystów w Kielcach

wtorek, 18 września 2018 12:01

Na Politechnice Świętokrzyskiej odbyła się 10 edycja kieleckiego Salonu Maturzystów Perspektywy 2018. W tym roku Politechnika gościła prawie 20 wystawców z uczelni z całej Polski, którzy prezentowali swoją ofertę edukacyjną, wśród nich: Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, UMCS w Lublinie oraz Politechnika Warszawska.

Miasteczko Zlotowe już oficjalnie otwarte

niedziela, 15 lipca 2018 21:34

Miasteczko Zlotowe 45. Międzynarodowego Harcerskiego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej zostało dziś oficjalnie otwarte. Po uroczystym przecięciu wstęgi uczestnicy weszli przez bramę i rozpoczęli zabawę.

Muzyka chóralna na Świętym Krzyżu

czwartek, 28 czerwca 2018 15:14

1 lipca w Klasztorze Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej Sanktuarium Relikwii Krzyża Świętego na Świętym Krzyżu odbędzie się finał V Ogólnopolskiego Przeglądu Chórów Akademickich "Święty Krzyż 2018".

Strona 1 z 15

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna