online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Korona Handball
online button
online button

Kornelia Czubaj, rozgrywająca Korony Handball, musi przedwcześnie zakończyć swoją zawodniczą karierę. To pokłosie urazu barku, którego nabawiła się na początku ostatniego sezonu.

Anna Nazimek podpisała trzyletni kontrakt z Koroną Handball. Bramkarka w ostatnim sezonie stanowiła pewny punkt drużyny juniorek kieleckiego klubu. W końcówce poprzednich rozgrywek dostała szansę debiutu w PGNiG Superlidze.

Tomasz Błaszkiewicz został włączony do sztabu trenerskiego Korony Handball. Szkoleniowiec, który w poprzednim sezonie odpowiadał za specjalistyczne zajęcia bramkarek, teraz będzie asystentem Pawła Tetelewskiego.

Korona Handball jest poważnie zainteresowana pozyskaniem Edyty Charzyńskiej. 24-letnia rozgrywająca w ostatnim sezonie broniła barw KPR-u Gminy Kobierzyce.

Dominika Więckowska z Korony Handball była najskuteczniejszą zawodniczką młodzieżowej reprezentacji Polski w wyjazdowych sparingach z Rumunią. W towarzyskich potyczkach zaprezentowała się również skrzydłowa kieleckiego klubu, Wiktoria Gliwińska.

Kinga Strózik, jedna z najbardziej utalentowanych juniorek Korony Handball, podpisała swój pierwszy seniorski kontrakt z kieleckim klubem. Nowa umowa 19-letniej obrotowej będzie obowiązywać przez trzy kolejne sezony.  

Strona 1 z 47

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna