Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Wojewoda Agata Wojtyszek

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Województwo Świętokrzyskie zostało ocenione najlepiej przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego za dotychczasowe działania związane z obchodami stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Mieszkańcy naszego regionu chętnie brali udział w koncertach, konkursach i uroczystościach upamiętniających wydarzenia i ludzi, którzy przyczynili się do odzyskania upragnionej wolności.  

Pracownicy socjalni otrzymali nagrody

środa, 21 listopada 2018 13:55

Joanna Potrzeszcz, Elżbieta Borkowska i Alicja Zawadzka to pracownice pomocy społecznej z regionu świętokrzyskiego, które zostały uhonorowane przez wojewodę świętokrzyskiego Agatę Wojtyszek za skuteczną i twórczą pracę na rzecz potrzebujących. Panie otrzymały statuetki podczas uroczystej gali, która odbyła się w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Kielcach.

Narodowe Święto Niepodległości w Kielcach

środa, 31 października 2018 14:26

Wspólne odśpiewanie hymnu państwowego, marsz ze stumetrową flagą narodową, rekonstrukcje historyczne i koncerty pieśni patriotycznych uświetnią obchody Narodowego Święta Niepodległości, które odbędzie się 11 listopada w Kielcach. Nie zabraknie również imprez towarzyszących, wśród których znajdą się bieg niepodległości czy piknik "Służymy Niepodległej".

 

Wspólnie "Zaprojektowali Niepodległość"

środa, 24 października 2018 13:33

Jakub Kaczor z Włoszczowy został laureatem konkursu na projekt graficzny „Zaprojektuj Niepodległość” organizowanego przez wojewodę świętokrzyskiego w ramach obchodów stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. 30 osób, które wykonało najlepsze projekty, weźmie udział z całą klasą w warsztatach edukacyjnych "Polscy patrioci i ich wynalazki".

 

„Przeszłość-Teraźniejszość-Przyszłość” – taką nazwę miała konferencja dotycząca polityki społecznej, która odbyła się w budynku Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego. Wzięła w nim udział minister Elżbieta Bojanowska, podsekretarz stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Nowe projekty w ramach Niepodległej

poniedziałek, 03 września 2018 15:30

Seminarium naukowe, konkurs na patriotyczną grafikę, mobilna wystawa, czy filmowe seanse patriotyczne – to nowe inicjatywy, które znalazły się w programie „Niepodległa” zorganizowanym w związku z setną rocznicą odzyskania niepodległości.

Strona 1 z 5

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna