Dąbrowa 750x200

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Wojewoda Agata Wojtyszek

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

„Przeszłość-Teraźniejszość-Przyszłość” – taką nazwę miała konferencja dotycząca polityki społecznej, która odbyła się w budynku Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego. Wzięła w nim udział minister Elżbieta Bojanowska, podsekretarz stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Nowe projekty w ramach Niepodległej

poniedziałek, 03 września 2018 15:30

Seminarium naukowe, konkurs na patriotyczną grafikę, mobilna wystawa, czy filmowe seanse patriotyczne – to nowe inicjatywy, które znalazły się w programie „Niepodległa” zorganizowanym w związku z setną rocznicą odzyskania niepodległości.

Pieniądze na odbudowę dróg. Podpisanie umowy

poniedziałek, 03 września 2018 14:48

Około 3 miliony złotych z budżetu państwa zostało przekazane powiatowi kieleckiemu na odbudowę uszkodzonych przez nawałnice dróg. Umowy obejmujące cztery inwestycje podpisali Agata Wojtyszek, wojewoda świętokrzyski i Michał Godowski, starosta kielecki.

90-lecie ZEORK

piątek, 31 sierpnia 2018 13:55

Dwie spółki, jedna historia. 90-lecie ZEORK

piątek, 31 sierpnia 2018 13:52

Spółki PGE Obrót i PGE Dystrybucja świętowały w Kieleckiem Centrum Kultury 90-lecie istnienia ich macierzystego Zakładu Energetyki Okręgu Radomsko-Kieleckiego. Była to również okazja do wyróżnienia pracowników firmy.

Podczas Mszy Świętej w kościele pw. św. Jana Chrzciciela w Kielcach dokonano liturgicznego poświęcenia nowego sztandaru Koła Emerytów i Rencistów przy MPK Kielce.

Strona 1 z 4

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna