Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: ambasada dizajnu

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


"Uszyj to sam" po raz siódmy

poniedziałek, 28 stycznia 2019 13:57

Jak zrobić ciepły szalik i pikować materiały dowiedzą się uczestnicy siódmej edycji warsztatów z cyklu "Uszyj to sam". Odbędą się one 28 stycznia w Ambasadzie Dizajnu w Kielcach.

Warsztaty kreatywnych technik szycia

niedziela, 18 listopada 2018 17:27

W najbliższą niedzielę Ambasada Dizajnu zaprasza na warsztaty dla dorosłych, lubiących eksperymentować z materiałami, fakturami, strukturami tkanin i chcących nauczyć się tworzyć własne tkaniny lub dekoracyjnie wykończyć materiały. Warsztaty kreatywnych technik szycia poprowadzi Dominika Syczyńska.

Ósme spotkanie z torbami bumerangami

wtorek, 30 października 2018 09:31

Przed nami ósma edycja warsztatów szycia powracających toreb. Kolejne spotkanie z torbami bumerangami odbędzie się w najbliższy wtorek o godzinie 17 w Ambasadzie Dizajnu w Kielcach. Wieszaki z powracającymi torbami z powodzeniem działają już w dwóch kieleckich sklepach.

"Uszyj to sam. Biustonosz na fiszbinie"

sobota, 13 października 2018 00:20

13 października w Ambasadzie Dizajnu przy ulicy Wesołej w Kielcach odbędą się warsztaty dla dorosłych z cyklu "Uszyj to sam. Biustonosz na fiszbinie". Zajęcia skierowane są szczególnie do pań, które mają problemy z nietypowym rozmiarem i chcą poznać tajniki samodzielnego tworzenia zmysłowych, usztywnianych biustonoszy.

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna