Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: wyklad

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


"Piękno PRL - w zbiorach MHKi"

środa, 06 marca 2019 15:20

Muzeum Historii Kielc zaprasza na spotkanie z kustoszem, które odbędzie się w najbliższą środę 6 o godzinie 17. Leszek Dziedzic wygłosi prelekcję pt. "Piękno PRL - w zbiorach MHKi".

Świętokrzyskie Towarzystwo Genealogiczne "Świętogen" w Kielcach zaprasza na kolejne spotkanie: "Jak mieszczanin, chłop i bandyta szlachectwem się posługiwali".

W ramach cyklu Czwartek z dialogiem w najbliższy czwartek odbędzie się wykład "Karykaturalny obraz wrogów systemu komunistycznego w radzieckich animacjach propagandowych".

"Dziedzictwo przemysłowe Kielc okiem historyka" to tytuł prelekcji popularnonaukowej, której będzie można wysłuchać w najbliższy czwartek w Centrum Geoedukacji w Kielcach. Wykład wygłosi historyk, regionalista i pracownik Muzeum Historii Kielc, Krzysztof Myśliński.

Już w najbliższą niedzielę o godzinie 12 w Dawnym Pałacu Biskupów Krakowskich odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Niedziela w Muzeum. Tym razem będzie to wykład "Twórczość Tasiosa Kiriazopoulosa - reprezentanta wrocławskiej szkoły szkła".

Świętokrzyskie Towarzystwo Genealogiczne "Świętogen" w Kielcach zaprasza na wykład Dariusza Kaliny "Dzieje Czarnowa i zachodniej części Kielc".

Strona 1 z 3

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna