Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: spektakle

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Kielecki Teatr Tańca zaprasza na spektakle "Drewniany Książę" i "Cudowny Mandaryn". Odbędą się one 23 marca o godzinie 18 na Dużej Scenie Kieleckiego Centrum Kultury. Choreografię do obu spektakli stworzyli Elżbieta i Grzegorz Pańtak.

Kielecki Teatr Tańca zaprasza na spektakle "Zobacz Jazz. Golden Ages" w choreografii Jeana Charlesa Zambo /JoYsS/ i  "Carme(n) love" w choreografii Małgorzaty Ziółkowskiej. Będzie je można zobaczyć 22 lutego na Dużej Scenie KTT.

Odwołane spektakle i koncerty

środa, 16 stycznia 2019 18:37

W związku z żałobą ogłoszoną na terenie Kielc po tragicznej śmierci prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza, odwołane zostały wszelkie imprezy o charakterze rozrywkowym, kulturalnym, rekreacyjnym i sportowym organizowane przez instytucje miejskie. Nie będzie spektakli teatralnych ani koncertów.

Ferie z "Kubusiem"

poniedziałek, 07 stycznia 2019 12:51

Spektakle, bezpłatne warsztaty plastyczne oraz zabawa karnawałowa to propozycje, jakie na tegoroczne ferie zimowe przygotował dla dzieci i młodzieży Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach. Z oferty będą mogły skorzystać dzieci już od drugiego roku życia.

Ciekawie zapowiada się I Kielecki Międzynarodowy Festiwal Teatralny, który rozpocznie się 15 października w Teatrze im. Stefana Żeromskiego w Kielcach i będzie trwał osiem dni. Zainauguruje go spektakl "Czeski dyplom", a zakończy hiszpańska sztuka pt. "Matria", która zostanie wystawiona 27 października.

 

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna