Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: urzad marszalkowski

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Prawie 600 uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych, gimnazjów, liceów ogólnokształcących, szkół artystycznych i zawodowych z województwa świętokrzyskiego otrzymało po 3800 złotych w ramach "Świętokrzyskiego programu stypendialnego". Stypendia zostały przyznane po raz trzeci i pochodzą z funduszy unijnych.

Będzie bezpieczniej na drogach

wtorek, 19 marca 2019 14:50

Ponad tysiąc zgłoszeń wpłynęło do Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego w ramach programu „Bezpieczni na 5+”, który polega na likwidacji niebezpiecznych miejsc na drogach lokalnych naszego regionu Najwięcej z nich pochodzi od samorządów.

300 tysięcy złotych dofinansowania na działalność kulturalną w 2019 roku przekazał zarząd województwa świętokrzyskiego. Do ogłoszonego przez Urząd Marszałkowski konkursu wpłynęło 158 wniosków. 156 otrzymało dotację.

Wydawnictwo Jedność otrzymało nagrodę w kategorii Przedsiębiorczość w XI edycji "Świętokrzyskiej Victorii". Statuetkę odebrał Adam Ogonowski, dyrektor zarządzający w drukarni Jedność.

Wręczono "Świętokrzyskie Victorie"

wtorek, 05 marca 2019 19:58

Gmina Strawczyn,  Wydawnictwo Jedność i ojciec Edward Stradomski to laureaci XI edycji "Świętokrzyskiej Victorii". Zwycięzców w kategoriach Samorządność, Przedsiębiorczość i Osobowość poznaliśmy podczas uroczystej gali, która odbyła się w Filharmonii Świętokrzyskiej.

Siedemnaście samorządów z województwa świętokrzyskiego otrzyma dofinansowanie z funduszy unijnych na przebudowę lub budowę świetlic wiejskich. Umowy o przyznanie pomocy podpisali marszałek Andrzej Bętkowski, wicemarszałek Renata Janik i członkowie zarządu województwa świętokrzyskiego. Łączna kwota dofinansowania wynosi prawie 6,5 miliona złotych.

Strona 1 z 4

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna