online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Sejmik Województwa Świętokrzyskiego
online button
online button

Zastrzeżenia do realizacji budżetu województwa przedstawił w Radiu eM Kielce dr Bartłomiej Dorywalski, radny sejmiku województwa z PiS. – Zwróciliśmy uwagę na przykład na poziom dochodów z PIT i CIT. Jeśli chodzi o PIT wzrósł o około 5 mln zł. Jednak wzrost ten spowodowany jest polityką finansową rządu Zjednoczonej Prawicy, a nie działaniami samorządu województwa świętokrzyskiego – zaznacza dr Bartłomiej Dorywalski.

Andrzej Pruś, dotychczasowy wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego z ramienia Prawa i Sprawiedliwości został odwołany ze swojej funkcji. Wniosek złożyli radni Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Sejmik Województwa Świętokrzyskiego udzielił absolutorium Zarządowi naszego województwa. Radni zdecydowali również o zatwierdzeniu sprawozdania finansowego za rok 2017.

PiS świętuje osobno

wtorek, 05 czerwca 2018 11:02

Radni Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego z Klubu Prawa i Sprawiedliwości nie wezmą udziału w uroczystej Gali z okazji 20-lecia naszego województwa. Jednomyślna decyzja jest, zdaniem radnych, reakcją na ogromne zapóźnienie rozwojowe regionu.

20 lat województwa świętokrzyskiego

wtorek, 29 maja 2018 16:29

Województwo świętokrzyskie powstało 20 lat temu. Z tej okazji władze samorządowe zorganizowały szereg imprez, na które dziś zaprosiły wszystkich mieszkańców regionu.

Spotkanie młodych radnych

piątek, 25 maja 2018 12:34

Choć jeszcze nie odebrali swoich powołań, to już dziś mogli się spotkać i lepiej poznać. Radni Młodzieżowego Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego wzięli udział w roboczej sesji, która była okazją do integracji, wymiany poglądów i pomysłów.

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna