Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Maria Zuba

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


- Nie możemy zatrzymać się tylko na ustawie o IPN. Musimy zmieniać świadomość Europejczyków i całego świata. Nie byliśmy sprawcami II wojny światowej, a takimi samymi ofiarami, jak Żydzi. Musimy zadbać o prawdziwy przekaz i edukację historyczną. Prawda o przeszłości buduje przyszłość – mówiła w Radiu eM Kielce Maria Zuba, poseł Prawa i Sprawiedliwości.

Rekordowy rok Specjalnej Strefy Ekonomicznej

czwartek, 04 stycznia 2018 15:47

To był dobry rok dla Starachowickiej Strefy Ekonomicznej. Przedsiębiorcy zadeklarowali nakłady 25 razy większe niż w 2016 roku. Celem na ten rok będzie sprzedaż części akcji rządowej Agencji Rozwoju Przemysłu.

Maria Zuba: Posłowie chcą móc pracować

poniedziałek, 09 stycznia 2017 15:36

- Wszyscy chcemy wreszcie zacząć normalną pracę. Marazm wprowadzony przez opozycję uniemożliwia nam to - powiedziała posłanka PiS Maria Zuba w audycji Prawdę Mówiąc na antenie Radia eM Kielce odnosząc się do aktualnej sytuacji w polskiej polityce.

Szansa dla zbrojeniówki

wtorek, 06 września 2016 11:52

Rząd Prawa i Sprawiedliwości zwiększa wydatki na obronę państwa. Wpłynie to na zwiększenie miejsc pracy i rozwój takich firm, jak Mesko Skarżysko  – powiedziała w Radiu eM Kielce poseł PiS Maria Zuba i dodaje: - Udział najwyższych władz państwowych: prezydenta, premiera, szefa MON na MSPO potwierdza to stanowisko.

[FOTO]Wicepremier złożył wieńce

środa, 03 sierpnia 2016 15:06

Podczas wizyty w Kielcach wicepremier Mateusz Morawiecki złożył wieńce przed tablicami upamiętniającymi ofiary katastrofy smoleńskiej. Towarzyszyli mu między innymi parlamentarzyści ziemi świętokrzyskiej. Wydarzenie miało charakter symboliczny, przebiegło w ciszy. 

„Studniówka” rządu

poniedziałek, 07 marca 2016 11:56

Minęło sto dni rządu Beaty Szydło. To czas podsumowania tego, co udało się zrobić. Prawo i Sprawiedliwość uważa, że bilans jest korzystny natomiast opozycja twierdzi, że nie zostało zrealizowane wszystko to, co znalazło się w planach.

Strona 1 z 2

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna