kibicuj
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Miasto
online button
online button

Milion złotych chcą  przeznaczyć  władze Kielc na modernizację sieci wodociągowych lub położenie nowych w ogródkach działkowych na terenie miasta. - Ja cenię to, że są ogródki działkowe  w Kielcach. To są płuca miasta. Są one cenne dla środowiska, ale i ludzi - powiedział prezydent Kielc Wojciech Lubawski. Więcej na ten oraz inne  tematy  w porannej audycji "Prawdę mówiąc"  Katarzyny Bernat.

Wielkimi krokami zbliżają się mistrzostwa świata w piłce nożnej w Rosji. Spotkania turnieju, który rozpocznie się 14 czerwca będzie można oglądać w strefie kibica, która stanie na kieleckim Rynku. Obecnie trwa dopinanie szczegółów licencyjnych.

Nowy niebieski pojemnik na papier

poniedziałek, 30 października 2017 13:00

Od 1 marca 2018 roku zaczną obowiązywać w Kielcach nowe zasady prowadzenia selektywnej zbiórki odpadów. Ma to związek z wejściem w życie rozporządzenia ministra środowiska w sprawie szczegółowego sposobu selektywnego zbierania wybranych frakcji odpadów komunalnych.

Zmarł Dariusz Bulski

czwartek, 20 lipca 2017 14:57

Po rocznej walce z ciężką chorobą zmarł Dariusz Bulski - kierownik Działu Handlowego i Zamówień Publicznych w Rejonowym Przedsiębiorstwie Zieleni i Usług Komunalnych w Kielcach.

Dzisiaj rozegrane zostaną pierwsze mecze turnieju finałowego UEFA EURO U21 2017. O 18:00 w Kielcach Anglia zagra ze Szwecją, natomiast o 20:45 w Lublinie Polska zmierzy się ze Słowacją. Organizatorzy apelują do kibiców, by mieli na uwadze niekorzystne prognozy meteorologów i odpowiednio przygotowali się do wizyty na stadionach.

Cały zespół przebywającej w Kielcach młodzieżowej reprezentacji Anglii wraz z przedstawicielami miasta złożył kwiaty i znicze pod pomnikiem Homo Homini - oddając tym samym hołd ofiarom ostatnich zamachów terrorystycznych. Kilkanaście dni temu w Londynie w wyniku zamachu zginęło 8 osób, a 48 zostało rannych.

Strona 1 z 5

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna