Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Agata Wojtyszek

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


W województwie świętokrzyskim rusza szacowanie strat po majowych ulewach. – Rolnicy mogą zabiegać o  preferencyjne kredyty w Agencji  Restrukturyzacji i Modernizacji  Rolnictwa na odbudowę swojej produkcji. Ministerstwo  Rolnictwa przeznacza  specjalne  środki na wsparcie gospodarstw, w których straty wynosiły ponad  70 procent,  a tych jest naprawdę dużo – powiedziała Agata Wojtyszek, wojewoda świętokrzyski w audycji "Prawdę Mówiąc" Katarzyny Bernat.

Remont dworca PKP zagrożony?

środa, 13 marca 2019 13:42

Gdy wydawało się, że temat remontu dworca PKP w końcu posunie się naprzód pojawił się nowy problem. Władze Kielc nie są przekonane czy dworcowy parking powinien być budowany nad torami. Wojewoda Świętokrzyski, Agata Wojtyszek oczekuje od Bogdana Wenty stanowczych decyzji.

Rusza Fundusz Dróg Samorządowych, który jest szansą na poprawę stanu dróg, ale także bezpieczeństwa na nich.

Kielczanie pamiętają o weteranach

piątek, 07 września 2018 11:32

W Kielcach odbywają się obchody Dnia Weterana Walk o Niepodległość Rzeczypospolitej Polskiej. O godzinie 10 wojewoda świętokrzyski Agata Wojtyszek, senator Krzysztof Słoń oraz minister Jan Józef Kasprzyk złożyli kwiaty przed Pomnikiem Katyńskim na Cmentarzu Partyzanckim, a pół godziny później przed tablicą pamiątkową na Cmentarzu Nowym w Kielcach.

 

Agata Wojtyszek: Pamiętajmy o Konstytucji 3 Maja

poniedziałek, 30 kwietnia 2018 11:32

Święto Józefa Robotnika, Dzień Flagi, Święto Konstytucji 3 Maja – te dni obchodzić będziemy już od jutra. Uroczystości będą odbywać się także w naszym regionie. Agata Wojtyszek, wojewoda świętokrzyski podkreśla jak cenny jest ten czas dla wszystkich Polaków.

Minister Obrony Narodowej Antoni Macierewicz odwiedził Święty Krzyż. Podczas swojej wizyty zapowiedział, że to miejsce ma być ważne dla Wojska Polskiego. – To bardzo ważna wiadomość dla naszego regionu. Jak bowiem zapowiedział Pan minister, Święty Krzyż stanie się duchową stolicą Wojska Polskiego – przypomniała wojewoda świętokrzyski Agata Wojtyszek w  audycji „Prawdę Mówiąc” Katarzyny Bernat.

Strona 1 z 6