Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Ośrodek Edukacyjno – Muzealny „Świętokrzyski Sztetl

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


"Kaczmarski z ważnej przyczyny"

niedziela, 31 marca 2019 09:36

Ośrodek Edukacyjno-Muzealny "Świętokrzyski Sztetl" zaprasza na koncert „Kaczmarski z ważnej przyczyny”, który odbędzie się w najbliższą niedzielę o godzinie 15 w dawnej synagodze w Chmielniku. Wydarzenie jest związane z 15. rocznicą śmierci artysty.

Spotkanie z Janem Nowickim w synagodze

niedziela, 17 lutego 2019 14:57

Ośrodek Edukacyjno Muzealny Świętokrzyski Sztetl zaprasza na spotkanie z aktorem teatralnym i filmowym, Janem Nowickim, które odbędzie się w niedzielę 17 lutego w synagodze w Chmielniku.

Konkurs „Nasi sąsiedzi – Żydzi”

wtorek, 05 lutego 2019 15:20

Rozpoczęła się siódma edycja ogólnopolskiego konkursu „Nasi sąsiedzi – Żydzi”, organizowanego przez Ośrodek Edukacyjno - Muzealny „Świętokrzyski Sztetl” w Chmielniku oraz Instytut Historii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Konkurs jest adresowany do uczniów szkół wszystkich szczebli z całej Polski.

Zimowe śpiewanie w synagodze

sobota, 12 stycznia 2019 10:06

Pieśni w klimacie tradycji żydowskiej i najpiękniejszych kolęd będzie można posłuchać podczas koncertu, który odbędzie się w najbliższą sobotę w Ośrodku Edukacyjno-Muzealnym „Świętokrzyski Sztetl” w Chmielniku. Swoją twórczość zaprezentuje Chór Ewangelicki im. Oskara Kolberga z Radomia.

Barciś w Chmielniku

wtorek, 29 września 2015 10:42

Aktor Artur Barciś był gościem specjalnym IV Spotkań z Kinem o Żydowskich Wątkach. W spotkaniu (28.09) w Chmielniku wzięło udział blisko 600 uczniów. Organizatorem wydarzenia był Ośrodek Edukacyjno – Muzealny „Świętokrzyski Sztetl”.

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna