Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Korona Kielce

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

Długosz wypożyczony do Warty

wtorek, 23 lipca 2019 17:04

Wiktor Długosz, młody skrzydłowy Korony Kielce, spędzi najbliższy sezon na wypożyczeniu w pierwszoligowej Warcie Poznań. 

Adnan Kovacević i Michał Gardawski z Korony Kielce zostali wybrani do najlepszej jedenastki pierwszej kolejki PKO Ekstraklasy. 

Według informacji argentyńskich dziennikarzy, Korona Kielce wysłała do CA Rosario oficjalną ofertę wypożyczenia Andresa Lioi. Podobno do uzgodnienia zostały tylko warunki indywidualnego kontraktu zawodnika.

Za nami inauguracyjna kolejka nowego sezonu PKO Ekstraklasy. Korona Kielce znalazła się w gronie czterech zespołów, które odniosły wyjazdowe zwycięstwa. W pozostałych pojedynkach drużyny podzieliły się punktami. Pierwszym liderem została Jagiellonia Białystok, która pokonała w delegacji Arkę Gdynia 3:0. We wszystkich meczach padło zaledwie czternaście bramek. Na tybunach zasiadło łącznie 60 558 kibiców.

– 1:0 to najniższy wymiar kary. Powinniśmy wygrać zdecydowanie wyżej. Gdybyśmy po pierwszym kwadransie prowadzili 2:0, to Raków nie miałby do nikogo pretensji. Nie ma jednak na co narzekać, bo zadania, które postawił przed nami trener, realizowaliśmy na dobrym poziomie – powiedział Jakub Żubrowski, pomocnik Korony Kiece, po udanej inauguracji nowego sezonu w Bełchatowie. 

– Wydaje mi się, że pokazaliśmy naprawdę dobrą grę. Wyglądaliśmy bardzo dobrze pod względem taktycznym. Nasz przeciwnik nie miał większego pola manewru przy budowaniu akcji. Jako zespół potrzebujemy jednak jeszcze trochę czasu, aby pokazać pełnie umiejętności. Normalnie taka gra, jak tutaj, powinna zakończyć się naszym trzy- lub czterobramkowym zwycięstwem – powiedział Gino Lettieri, trener Korony Kielce, po wygranej 1:0 nad Rakowem Częstochowa.

Strona 1 z 393