Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Kieleckie Centrum Kultury

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


"Dzienniki Gwiazdowe" Lema

niedziela, 24 marca 2019 13:22

Kieleckie Centrum Kultury zaprasza na spektakl "Dzienniki Gwiazdowe" w wykonaniu krakowskiego Teatru Groteska. Odbędzie się on 24 i 25 marca na Dużej Scenie KCK.

Z okazji Narodowego Dnia Pamięci o Żołnierzach Wyklętych uczniowie szkół ponadpodstawowych z województwa świętokrzyskiego obejrzeli spektakl pt. „Wyklęci przez komunistów żołnierze niezłomni”. Prezentacja odbyła się w Kieleckim Centrum Kultury.

Salon Bezsenność z Jakubem Witkiem

czwartek, 28 lutego 2019 15:54

Premiera filmu „Faroe Way” będzie tematem spotkania Salon Bezsenność z Jakubem Witkiem, które odbędzie się w najbliższy czwartek Kieleckie Centrum Kultury.  Pokaz dopełni rozmowa z autorem o inspiracjach, motywacjach i wrażeniach z podróży po północnej Europie.

Po wczorajszym odwołaniu Szymona Mazurkiewicza z funkcji dyrektora Kieleckiego Parku Technologicznego, przyszła pora na kolejne zwolnienie. Magdalena Kusztal nie jest już dyrektorką Kieleckiego Centrum Kultury.

"Medaliony" na rocznicę

czwartek, 31 stycznia 2019 14:26

W rocznicę wyzwolenia obozu Auschwitz-Birkenau 31 stycznia o godzinie 18 Kieleckie Centrum Kultury zaprasza na Małą Scenę na spektakl "Medaliony". Sztuka jest sceniczną adaptacją książki Zofii Nałkowskiej pod tym samym tytułem.

"Brzechwa z mojego dzieciństwa"

sobota, 26 stycznia 2019 14:15

"Brzechwa z mojego dzieciństwa" to spektakl, który będzie można obejrzeć w najbliższą sobotę, 26 stycznia o godzinie 12 na Małej Scenie Kieleckiego Centrum Kultury.

Strona 1 z 24

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna