Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Kieleckie Centrum Kultury

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

IV Akademia Off Fashion

sobota, 20 października 2018 08:10

W ramach Międzynarodowego Konkursu dla Projektantów i Entuzjastów Mody OFF FASHION  Kieleckie Centrum Kultury  organizuje Akademię  Off  Fashion. Jest to projekt, który pozwala młodym twórcom poznać trendy w modzie, sztuce i designie. Akademia OFF Fashion to warsztaty, panele dyskusyjne, pokazy mody laureatów i jurorów Konkursu OFF Fashion.

Święto jazzu w Kielcach

czwartek, 27 września 2018 10:49

Zbliża się 17 edycja Targi Kielce Jazz Festival Memorial to Miles. Święto Jazzu w Kielcach będzie odbywać się od 27 do 30 września na Małej i Dużej Scenie Kieleckiego Centrum Kultury.

Wieczór z kulturą chińską. Koncert w KCK

sobota, 01 września 2018 20:13

Tradycyjne pieśni, tańce, dawna muzyka i teatr "Walczących Kukiełek" wypełniły program spotkania z tradycyjną kulturą chińską, które odbyło się w sobotę w Kieleckim Centrum Kultury. Przed publicznością wystąpili artyści z chińskich miast Taizhou i Yuyoa, którzy przebywają w Kielcach na Międzynarodowym Spotkaniu Miast Partnerskich.

 

Ostatni wakacyjny koncert w KCK

środa, 22 sierpnia 2018 12:02

Najsłynniejszych oper i operetek w wykonaniu zespołu Strauss Ensemble będzie można posłuchać w najbliższą niedzielę podczas koncertu "To, co najpiękniejsze", który odbędzie się na scenie plenerowej Kieleckiego Centrum Kultury. Impreza zamknie cykl "Tarasy Sztuki", który trwał przez całe wakacje.

 

Teatr Baniek Mydlanych zaprasza

piątek, 17 sierpnia 2018 14:09

Olbrzymie bańki mydlane w różnych kształtach i kolorach będzie można zobaczyć podczas widowiska, które odbędzie się 10 listopada w Kieleckim Centrum Kultury. Do naszego miasta przyjedzie Teatr Baniek Mydlanych.

Recital Kacpra Kuszewskiego

wtorek, 14 sierpnia 2018 10:32

Kacper Kuszewski wystąpi w najbliższą niedzielę na scenie plenerowej Kieleckiego Centrum Kultury. Recital pt. "Album rodzinny" jest kolejną imprezą w ramach cyklu "Tarasy Sztuki", który potrwa do końca wakacji.

 

Strona 1 z 21

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna