Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Kieleckie Centrum Kultury

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Udowodnili, że "Życie jest piękne"

sobota, 08 grudnia 2018 00:12

Dwanaście najlepszych zdjęć nadesłanych na 12. edycję konkursu „Życie jest piękne” znalazło się w kalendarzu na rok 2019 wydanym przez Kieleckie Centrum Kultury. Nazwiska laureatów i osób wyróżnionych zostały ogłoszone w piątek podczas gali konkursowej.

Wkrótce Firmament Festival 2018

piątek, 14 grudnia 2018 11:07

Przed nami 17. edycja festiwalu Firmament. Odbędzie się on w dniach od 14 do 15 grudnia w Kieleckim Centrum Kultury i będzie wspaniałą okazją do spotkań i wspólnego odkrywania nowych zjawisk ze świata muzyki i obrazu.

Koncert zaduszkowy w KCK

czwartek, 29 listopada 2018 09:01

"Tylko czas jak rzeka" - to tytuł koncertu zaduszkowego, który odbędzie się 29 listopada o godzinie 19 na Małej Scenie Kieleckiego Centrum Kultury. Wydarzenie, które przygotowała Scena Autorska Studio jest  traktatem na temat jednej z największych tajemnic istnienia, jakim jest czas.

Rozpoczął się 24. "Nurt". Program jest wyjątkowy

poniedziałek, 19 listopada 2018 13:42

Dziewięć pokazów konkursowych z rekordową liczbą 46 filmów dokumentalnych, pokaz przedpremierowy filmu "Amatorzy" i niezwykły maraton filmowy opowiadający historię polskiego kina dokumentalnego. To wszystko będzie można zobaczyć podczas 24 Festiwalu Form Dokumentalnych "Nurt", który rozpoczął się dziś w Kieleckim Centrum Kultury.

"Dzieci z Bullerbyn" i święty Mikołaj

sobota, 08 grudnia 2018 22:30

Już 8 grudnia w Kieleckim Centrum Kultury będzie można zobaczyć niezwykłe widowisko teatralne "Dzieci z Bullerbyn". Przedstawienie będzie połączone z wizytą Świętego Mikołaja.

Trzy ciekawe wydarzenia w Kielcach

środa, 07 listopada 2018 09:30

Alicja Majewska z Włodzimierzem Korczem, Perfect i Ira wystąpią w najbliższym czasie w Kieleckim Centrum Kultury oraz Filharmonii Świętokrzyskiej. Koncerty odbędą się w ramach cyklu "Gwiazdy na jesień Kielce".

Strona 1 z 22

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna