Na antenie: Koncert życzeń
Piotr Zawadzki
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: ks bp Jan Piotrowski

Na antenie: Koncert życzeń
Piotr Zawadzki
online button
online button

Radiowe Rekolekcje Wielkopostne

czwartek, 29 marca 2018 08:48

W Wielkim Tygodniu, od poniedziałku do środy, rekolekcje wielkopostne w Radiu eM Kielce głosił ks. biskup Jan Piotrowski.

Powróćmy do miłującego Boga

środa, 14 lutego 2018 00:00

- Wielki Post skłania do nawrócenia i powrotu do Boga. Człowiek nawrócony jest szczęśliwy. Odkrywa wartość miłości, dobra, prawdy, wierności. Dzięki Bożej łasce już nie jest samotnym ogrodnikiem na polu własnego życia, ale Pan Bóg użyźnia go darem Bożego Słowa i sakramentami świętymi zwłaszcza Eucharystią - powiedział w wywiadzie dla Diecezjalnego Radia eM Kielce Biskup Kielecki Jan Piotrowski.

Święto świadectwa wiary

piątek, 05 stycznia 2018 09:33

Uroczystość Objawienia Pańskiego - Święto Trzech Króli, to Dzień Modlitwy i Pomocy Misjom. – W osobach Trzech Króli widzimy tych, którzy szukają Chrystusa. Szukać Chrystusa to szukać prawdy, dobroci, miłości – powiedział na antenie diecezjalnego Radia eM Kielce ks. biskup Jan Piotrowski, Biskup Kielecki.

Sacroexpo w Targach Kielce

poniedziałek, 20 czerwca 2016 12:40

280 wystawców z 11 krajów świata prezentuje swoją ofertę na XVII Międzynarodowej Wystawie Budownictwa i Wyposażenia Kościołów i Dewocjonaliów SACROEXPO. To jedna z największych tego typu ekspozycji w Europie.

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna