do siego roku

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: NFZ

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Senioralia 2018 dla seniorów i nie tylko

czwartek, 28 czerwca 2018 14:37

Występy artystyczne i spotkania z przedstawicielami różnych instytucji towarzyszyć będą tegorocznym Senioraliom 2018, które odbędą się w najbliższą niedzielę w kieleckim Parku Miejskim. Najstarsi mieszkańcy naszego regionu będą mogli zdobyć praktyczne informacje dotyczące problemów, z którymi spotykają się na co dzień.

Dzień otwarty w NFZ

wtorek, 26 czerwca 2018 10:12

Już jutro świętokrzyski oddział Narodowego Funduszu Zdrowia zaprasza na dzień otwarty poświęcony zwłaszcza osobom o znacznym stopniu niepełnosprawności. Zainteresowani dowiedzą się o zmianach w przepisach i załatwią wiele innych spraw.

 

Kto będzie leczył w Dentobusie?

wtorek, 15 maja 2018 11:31

Narodowy Fundusz Zdrowia ogłosił konkurs na świadczenia stomatologiczne w tzw. Dentobusie, czyli mobilnym gabinecie stomatologicznym. Jest to już druga propozycja w tej sprawie. Poprzednio, świadczeniodawca, który został wyłoniony zrezygnował z umowy. NFZ zaproponował więc nowe warunki.

Dodatkowe pieniądze dla szpitali

piątek, 22 grudnia 2017 11:58

Ponad 11 mln zł z budżetu państwa otrzymał świętokrzyski oddział Narodowego Funduszu Zdrowia na sfinansowanie tzw. nadwykonań. Pieniądze te trafią łącznie do 15 placówek.

Zmiany w nocnej i świątecznej opiece medycznej

czwartek, 28 września 2017 11:53

1 października wchodzi w życie sieć szpitali. Jedną z konsekwencji  nowych przepisów są zmiany w nocnej i świątecznej opiece medycznej.  Od godz. 8.,  1 października  nocna i świąteczna opieka medyczna w Kielcach będzie prowadzona przez Wojewódzki Szpital w przychodni przy ul. Artwińskiego 6 a  przez Szpital św. Aleksandra w  przychodni przy ulicy Robotniczej 1. Pacjenci będą mogli zgłaszać się także do dotychczasowego punku  przy ul. Leonarda 10. Świętokrzyskie Centrum Ratownictwa Medycznego jest bowiem podwykonawcą Świętokrzyskiego Centrum Matki i Noworodka. O szczegółach mówiła Małgorzata Kiebzak, szefowa kieleckiego oddziału NFZ, w audycji Prawdę Mówiąc Katarzyny Bernat.

Senioralia w Kielcach

sobota, 16 września 2017 13:23

W Kielcach odbyły się  "Senioralia". Na Placu Artystów na zainteresowanych czekali przedstawiciele różnych instytucji, m.in. policji, ZUS-u, czy NFZ. Seniorzy mogli  dowiedzieć się m.in. jak nie dać się oszukać "na wnuczka" oraz jakie są programy zdrowotne i społeczne.

Strona 1 z 9

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna