Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: NFZ

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Bezpłatne diety od NFZ

środa, 27 lutego 2019 15:16

Narodowy Fundusz Zdrowia uruchomił portal z bezpłatnymi dietami. Po zalogowaniu można otrzymać dwutygodniowy jadłospis - z przepisami i listą zakupów. To kolejne narzędzie profilaktyczne dotyczące zdrowego stylu życia prowadzone przez fundusz.

NFZ rozlicza miliony

poniedziałek, 18 lutego 2019 12:18

Narodowy Fundusz Zdrowia rozliczył świadczenia medyczne za 2018 rok. Do świętokrzyskich szpitali i poradni specjalistycznych trafi 15 milionów złotych. To pieniądze za tzw. nadwykonania, czyli świadczenia zrealizowane ponad przyznany przez NFZ limit.

Weszły w życie zmiany dotyczące świadczeń fizjoterapii ambulatoryjnej i domowej. Zwiększyły się kompetencje fizjoterapeuty, który decyduje o przebiegu i zakresie wykonywanych świadczeń, do tej pory takie decyzje podejmował lekarz.

Dzień otwarty w NFZ

wtorek, 22 stycznia 2019 10:18

Świętokrzyski Oddział Wojewódzki NFZ zaprasza w najbliższą sobotę, 26 stycznia na Dzień Otwarty organizowany pod hasłem „Cukier szkodzi”.

Senioralia 2018 dla seniorów i nie tylko

czwartek, 28 czerwca 2018 14:37

Występy artystyczne i spotkania z przedstawicielami różnych instytucji towarzyszyć będą tegorocznym Senioraliom 2018, które odbędą się w najbliższą niedzielę w kieleckim Parku Miejskim. Najstarsi mieszkańcy naszego regionu będą mogli zdobyć praktyczne informacje dotyczące problemów, z którymi spotykają się na co dzień.

Dzień otwarty w NFZ

wtorek, 26 czerwca 2018 10:12

Już jutro świętokrzyski oddział Narodowego Funduszu Zdrowia zaprasza na dzień otwarty poświęcony zwłaszcza osobom o znacznym stopniu niepełnosprawności. Zainteresowani dowiedzą się o zmianach w przepisach i załatwią wiele innych spraw.

 

Strona 1 z 10

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO STUDIO eM

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna