Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Gmina Górno

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Premiera sztuki na Dzień Kobiet

piątek, 08 marca 2019 13:03

Premierę sztuki „Olśnienie” na podstawie komedii Nikołaja Kolady, Baba Chanel będzie można obejrzeć w najbliższą sobotę w Szkole Podstawowej w Woli Jachowej. Spektakl zostanie wystawiony przez nowopowstałą grupę teatralną „Scena Górna” w ramach obchodów Gminnego Dnia Kobiet.

Wójt gminy Górno wydał wczoraj zakaz kąpieli w zalewie w miejscowości Cedzyna. Wszystko w związku ze znalezieniem śniętych ryb w rzece Lubrzanka, płynącej w kierunku kąpieliska.

Wypadek w Radlinie. Zablokowana 74

środa, 13 czerwca 2018 14:03

Do wypadku w godzinach południowych doszło dziś na drodze krajowej numer 74 z Kielc do Opatowa. W Radlinie zderzyły się dwa samochody.

Walczyli o puchar biskupa

piątek, 27 kwietnia 2018 08:54

O puchar ks. biskupa Andrzeja Kalety walczyli uczestnicy I Turnieju Szachowego, który odbył się w Gminnym Ośrodku Kultury w Górnie. Najlepsi w tych zmaganiach okazali się: Maciej Moćko (SP) i Mateusz Wieliński (Gimnazjum).

Nagrody „Górna Półka” wręczone

niedziela, 26 lutego 2017 17:44

„Górna Półka”, czyli Nagroda Gospodarcza Gminy Górno została wręczona. Statuetką „Gospodarz Roku” uhonorowany został senator Krzysztof Słoń, natomiast tytuł „Firma Roku” otrzymała firma handlowo – usługowa „Kisiel”.

„Górna Półka” dla najlepszych

czwartek, 12 stycznia 2017 14:36

Wójt Gminy Górno – Przemysław Łysak, chce docenić tych, którzy aktywnie działają na rzecz rozwoju gminy. Samorząd ogłosił konkurs, w którym najlepsi otrzymają Nagrodę Gospodarczą "Górna Półka".  

 

 

Strona 1 z 2

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna